سبک زندگی

سبک زندگی

صنعت مد و سبک زندگی تقریباً با تمام چالش هایی که وجود دارد، مواجه است: از کلیه خرده فروشی های تقاضا محور که وفاداری مشتریان را تحت  فشار قرار می دهد تا چگونگی بهینه سازی توزیع به بهترین شیوه، و یا “چسبندگی” نام برندتان به همراه پیشرفت موفق در خرده فروشی و تجربه مشتری.

برای مقابله موفق با این چالش ها، شرکت های مد و سبک زندگی به درک روشنی از نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگانشان  و همچنین عملکرد برند در هر نقطه تماس مشتری، نیاز دارند.

کارشناسان ژئومارکتینگ ترجیحات مصرف کنندگان، رفتارهای خرید، نقاط تحریک خرید و تجارب برند در تمام نقاط تماس مشتری با شما را چه در پوشاک، چه در منسوجات و چه در محصولات شیوه زندگی (مانند کالاهای ورزشی، لوازم جانبی، کیف، عینک آفتابی)، دنبال می کنند. محققان ژئومارکتینگ در بازار مد، این داده ها را تجزیه و تحلیل می کنند تا زمینه هایی که بیشترین افزایش در رضایت کلی مشتری و وفاداری را به وجود می آورد، برجسته نمایند. همچنین کارشناسان ژئومارکتینگ، اقدامات روشنی را برای  کمک و شناسایی به شما در دستیابی به رشد  بیشتر در صنعت  مد و سبک زندگی  می نمایند.

با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می توانید برای آنچه پیش رو است، بهتر آماده شوید. ما می توانیم به شما در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان شما بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان