Geomarketing

Geomarketing

برندهای تجاری برای حفظ ارتباط در بازاری که روز به روز شلوغ تر می شود، تحت فشاری دائمی هستند. دانستن زمان، مکان و چگونگی ارائه تجارب جذابی که هم برای مصرف کنندگان و هم برای برندها با ارزش می باشد، حیاتی است.

شناسایی فرصت های نوآوری بازار به معنی به دست آوردن تعادلی درست بین روند رقابتی و تاثیرگذاران بازار و نیازهای در حال تحول مصرف کننده است. برای موفقیت، برندها باید نحوه ارتباط محصولات و یا خدمات جدید را با زندگی مصرف کنندگان درک کنند.

کارشناسان ژئومارکتینگ با در نظر گرفتن نیازهای آینده، تجربه های جدید حسی را طراحی می کنند و توسعه می دهند که برند شما را تازه و مرتبط نگه می دارد و همچین به شما را در سفر نوآوریتان راهنمایی و هدایت خواهند کرد. از برنامه ریزی برای رشد تا پیش بینی های لازم برای راه اندازی محصول. محصولات ارسالی که قابل تحویل هستند، عبارتنداز: خطوطی الزامی برای تجربه های جدید، معتبر سازی در برابر همه معیارهای بازار مربوطه، و یک برنامه فعال سازی که مکان، زمان و چگونگی برنده شدن را تعریف می نماید.

کارشناسان گروه کلید ( KSYKG ) توانایی اجرای پروژه های بازاریابی شما را دارند. با ما تماس بگیرید. ما می توانیم در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان تان بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان