کسب و کار ها باید منابع داده های محصول را با دقت تأمین کنند تا در اطلاع رسانی درباره مشخصات فنی و ویژگی های محصول، به مشتریان خود کمک نماید. از لوازم خانگی گرفته تا لوازم الکترونیکی مصرفی و محصولات IT، کارشناسان ژئومارکتینگ داده های محصول را جمع آوری می کنند و آن را به کاتالوگ اطلاعات محصول برای وب سایت ها، پایگاه های داده ای موجود و سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) تبدیل می نمایند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، راه حل های اطلاعات محصول را برای خرده فروشان، فروشندگان، عمده فروشان، تولید کنندگان، توزیع کنندگان و شرکت های بیمه فراهم می کنند؛ از تصاویر محصول و مشخصات فنی گرفته تا متن بازاریابی، عملکرد تجارتی، محتوای غنی و موارد بسیار دیگر.

همچنین این کارشناسان، داده های جامع محصول را از تولید کنندگان و توزیع کنندگان جمع آوری می کنند و صدها هزار کد ردیابی محصول جدید در طی ماه را به وجود می آورند. کارشناسان ژئومارکتینگ، این داده ها را توسط پانل اطلاعات نقاط فروش تقویت می کنند تا به مشتریان خود بینش منحصر به فردی ارائه دهند که بی رقیب خواهند بود.

کارشناسان گروه کلید ( KSYKG ) توانایی اجرای پروژه های ژئومارکتینگ شما را دارند. با ما تماس بگیرید. ما می توانیم در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان تان بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان