پانل های مصرف کننده

پانل های مصرف کننده

کسب و کار شما  فقط درباره مصرف کنندگانتان است، بنابراین، درک کردن آنها برای تضمین محصولات و خدمات شما در جهت رفع نیازهایشان، و برای شناسایی فرصت هایی برای رشد ضروری است.

تخصص کارشناسان ژئومارکتینگ در پژوهش بر روی پانل های بین المللی مصرف کنندگان، برای شما بینش هوشمندانه ای درباره اینکه مصرف کنندگان شما چه کسانی هستند، نگرش و رفتار آن ها در تمام کانال ها چگونه است را فراهم می کند.

کارشناسان ژئومارکتینگ،از داده های موجود درباره پانل مصرف کننده برای کشف این مسائل استفاده می کنند: رفتارهای خرید؛ اینکه مصرف کنندگان برای پیدا کردن محصولات جدید به کجاها می روند، نحوه تحقیق و مقایسه محصولات توسط مشتریان، چگونگی استفاده آن ها از این تحقیقات، و عواملی که تصمیم گیری و مسیر خرید آن ها را تحریک می نمایند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، روند های کلیدی مصرف کنندگان را شناسایی کرده و از تقسیم بندی مشتریان برای اشاره دقیق به مخاطبان ایده آل هدف و شناسایی فرصت های بازار استفاده می کنند و به شما کمک می نمایند تا استراتژی های عملی برای رشد را توسعه دهید. این کار، عملکرد کسب و کار و هدف نهایی شما را بر می انگیزد.

 

کارشناسان گروه کلید ( KSYKG ) توانایی اجرای پروژه های ژئومارکتینگ شما را دارند. با ما تماس بگیرید. ما می توانیم در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان تان بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان