مدیریت زنجیره توزیع و عرضه

مدیریت زنجیره توزیع و عرضه

زنجیره های عرضه، به علت چرخۀ شکننده ای که خرید مشتریان دارد، روز به روز پیچیده تر می شوند؛ و جهانی شدن منجر به گسترش شبکه ها و منابع تأمین کننده شده است.

عملکرد قوی کسب و کار به توانایی تشخیص تغییر در تقاضای مشتریان و سرعت نوآوری که با زنجیره تامین به سرعت انطباق یابد، بستگی دارد.

کارشناسان ژئومارکتینگ، مدیریت هوشمندی که شما به آن نیاز دارید را فراهم می کنند تا شما زنجیره عرضۀ خود را از اول تا آخر با حداکثر بهره وری مدیریت نمایید. آنها داده های توزیع را با نقطه واقعی فروش و داده های محصول، و همچنین پیش بینی های فروش ترکیب می نمایند. کارشناسان ژئومارکتینگ به شما کمک می کنند تا استراتژی های قیمت گذاری و سود ناخالص خود را بهبود ببخشید.

همچنین به شما یک دید جامع و به موقع از تقاضا در بازار را می دهند تا بتوانید در کل زنجیره تأمین، راندمان خود را شناسایی کنید و بهبود ببخشید و عملکرد کسب و کارتان را افزایش دهید.

کارشناسان گروه کلید ( KSYKG ) توانایی اجرای پروژه های بازاریابی شما را دارند. با ما تماس بگیرید. ما می توانیم در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان تان بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان