روان شناسی صنعتی و سازمانی

روان شناسی صنعتی و سازمانی

 خدمات مشاوره‌ای سازمانی و صنعتی را ترکیبی از روان شناسان،کارشناسان ارشد و دکتری این رشته هستند که نه تنها نسبت به داده های تکنولوژی و استعداد اطلاعات کافی دارند بلکه می دانند که شرکت ها چگونه می توانند به بهترین شکل از آنها برای مدیریت موثر استعداد استفاده کنند. آنها با شما کار می کنند که یک برنامه سفارشی و یا راهنمای مورد نیاز شما  ارائه دهند که عملکرد سازمان شما را ارتقاء داده و کمک کنند تا استعداد شرکت شما در بازار کار عملاً متمایز و شاخص شود.

راهنمایی کارشناسی در کنار ارائه خدمات برای مشتریان استثنایی

دریافت اختصاصی، حمایت شخصی

روش یک به یک بدین معناست که سوالات شما از سوی کسی پاسخ داده شود که کسب و کار شما را خود می شناسد و فقط از رقم حساب شما مطلع نیست.

راهنمایی کارشناسان با تجربه

روان شناسان سازمانی و صنعتی از چندین دهه تجربه عملی خود استفاده می کنند تا نرم افزار شما را طراحی کنند، و به مشتریان کمک کنند تا راهکارهای موفق را پیاده نمایند.

راهکارهای سفارشی بر مبنای نیازهای شما

توصیه هایی برای شما

مشاوران این حوزه به شما کمک می کنند تا فرایندهای جدید را توسعه داده و برنامه های سفارشی شامل مدل های شایستگی ویژه شغلی تا کوچینگ اجرایی و یا تحلیل عملکرد ROI را طراحی نمایید، به نحوی که بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می توانید برای آنچه پیش رو است، بهتر آماده شوید. ما می توانیم به شما در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان شما بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 + = 65

مشاوره رایگان