ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

اگرچه ایمیل هزینه زیادی ندارد، ولی به این معنی نیست که نباید بر روی آن سرمایه گذاری کرد. ایمیل به واسطه هزینه پایین آن، میدان بازی را بین تجارت ها همسطح می سازد. با این حال سرمایه گذاری بر روی برنامه های ایمیلی، چه با دلار چه با استراتژی و چه ترکیبی از هردو، می‌تواند کاهش هزینه های شما را در دیگر حوزه ها به همراه داشته باشد.
از ایمیل برای پیام های آزمایشی و دیگر رویکردهای بازاریابی استفاده کنید. اختصاص منابع داخلی جهت توسعه و اجرای یک استراتژی (یا بهتر از آن، اختصاص بخشی از بودجه و مصرف آن جهت بازاریابی ایمیلی)، می تواند داده های الهام بخشی در خصوص مشتریانتان در اختیار قرار دهد. اگر به درستی معیارهای ایمیل را دنبال کنید، خواهید آموخت که مشتریان شما نسبت به چه چیزهایی واکنش نشان می دهند و نسبت به چه چیزی هایی بی تفاوت هستند.
با ایمیل هزینه های عملیاتی را کاهش دهید. اگرچه برنامه فروش و برپایی ارتباطات بیشترین تجربه را به خود معطوف می کنند، اما زمانی که نوبت به “جلوه نمایی” برنامه های ایمیلی رسید، یک شرکت میلیارد دلاری که برنامه های دولتی را به روز رسانی می کند، یکی از هوشمندانه ترین کاربردهای ایمیلی را تاکنون شاهد آن بوده ایم، به نمایش گذاشت. این شرکت با موفقیت تمام، این کانال را در جهت کاهش دیگر هزینه ها به کار گرفت و به نظر در آینده بیشتر بازاریابان از این روش پیروی خواهند کرد. به عنوان شرکتی که مدیریت بسیاری از برنامه های زیر بنایی دولت را در دست دارد، از بسیاری از منابع داخلی با ارزش، در جهت نگهداری یک مرکز تماس بهره می برد. این مرکز تماس مسئول پاسخگویی به اطلاعات پرداختی مورد نیاز تامین کنندگان خدمات درمانی است.
سایر هزینه‌های بازاریابی را کاهش دهید. شما می توانید با کاهش یا حذف کاتالوگ های چاپی پرهزینه و ارسال نسخه های آنلاین و دیجیتالی کاتالوگ ها به مشترکانتان، باز هم صرفه جویی بیشتری انجام می شود. نامه های پستی نیز که از آیتم های هزینه بردار بازاریابی محسوب می شوند، به طریق مشابهی قابل جایگزینی هستند. ایمیل، مکمل یاجایگزین طبیعی آن دسته از ارتباطات بازاریابی تلقی می شود که پیش از این از طریق پست صورت می گرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*