اصول تجارت با امارات متحده عربی

اصول تجارت با امارات متحده عربی

امروزه فرودگاه های امارات، نقش بسیار مهمی در توسعه تجارت و پیشرفت اقتصادی این کشور دارند. امارات در حال حاضر ۶ فرودگاه اصلی بین المللی دارد که اکثراً در مناطق تجاری و یا نزدیک بنادر اصلی هر یک امارات ها ایجاد شده اند.
فرودگاه ابوظبی
واحد هواپیمایی داخلی ابوظبی ۳۰ سال پیش تأسیس شد، هدف از تاسیس آن ارتقای حمل و نقل هوایی در امارات متحده عربی بود. موقعیت راهبردی ابوظبی نیز نقشی اساسی در تبدیل شدن آن به یکی از مهمترین مراکز عبور و مرور در منطقه و یک تقاطع حیاتی بین اروپا و آسیا داشته است. ترمینال جدید شهر در سال ۱۹۹۹برای مسافران هواپیما در ابوظبی باز شد، که به عنوان اولین در نوع خود در امارات متحده عربی و منطقه خلیج فارس قلمداد می شود. این ترمینال که مجهز به امکانات و خدمات درجه یک شامل مرکز خرید بدون عوارض است، به منظور تسهیل فرایندهای پذیرش ساده تاسیس شده است.
فرودگاه العین
فرودگاه العین در سال ۱۹۹۴ در شهر العین راه اندازی گردید. فرودگاه العین، به امکانات و خدمات سطح بالایی مجهز شده است. برنامه توسعه این فرودگاه شامل بسط ساختمان ترمینال کارگو، تهیه و تامین و نواحی بدون عوارض می باشد.
فرودگاه شارجه
فرودگاه بین المللی شارجه در منطقه آزاد این امارات و نزدیک به بندر شارجه می باشد.
فرودگاه دبی
فرودگاه دبی قطب خطوط هوایی امارات است که یک مرکز خرید بزرگ بدون عوارض گمرکی دارد. فرودگاه بین المللی دبی در اختیار بیش از ۲۰۱ خط هوایی است که به بیش از ۱۴۰مقصد پرواز می کنند و ارتباط عالی برای خدمات کارگو تجاری و مسافری فراهم می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان