عرضه محصولات وارداتی

برای یافتن عرضه کننده محصولاتی که می خواهید وارد کنید، لازم است تا برخی از منابع تخصصی آنلاین را بررسی کنید. این چهار سایت برای شروع کار مناسب هستند: Alibaba ,Global Sources ,ThomasNet , Kompass. اگر با سفارت ایالات متحده در کشوری که می خواهید محصولات را از آنجا وارد نمایید، تماس بگیرید، شاید بتوانند  کمک کنند. هنگامی که  به سفرهای  بین المللی می روید، زمانی را برای انجام  خرید اختصاص دهید؛   می توانید در مورد محصولی که دوست دارید کمی تأمل   و با بررسی بسته بندی تولید کننده آن را پیدا کنید

یافتن-عرضه-کننده-برای-محصولاتی-که-می-خواهید-وارد-کنید

من چندین بار در   حرفه بین المللی خود  این کار را انجام داده ام و بسیار کارساز است. برای صرفه جویی در وقت، هنگامی که به دنبال عرضه کننده هستید می توانید با استفاده از کلمات کلیدی خاص به جستجو در اینترنت بپردازید؛ برای مثال «ژاپن، تولید کننده محصولات  غذایی لذیذ  » را می توانید جست و جو کنید تا دریابید که در حال حاضر چه چیزهایی آنلاین موجود است. برای پیدا کردن عرضه کنندگان، شرکت در یک نمایشگاه تجاری  مثلاً Foodex یا بزرگترین نمایشگاه مواد غذایی ژاپن را برنامه ریزی کنید. روش دیگر برای محدود نگه داشتن هزینه ها، سر زدن به تجارت های محلی است که از ویژگی «سالن های بین المللی» برخوردارند تا عرضه کننده مورد نظر را بیابید. به عنوان مثال، انجمن بین المللی لوازم خانگی، نمایشگاهی در ایالات متحده دارد که برای   مزایایی را فراهم می کند تا به افزایش فروش اعضادر سطح جهانی کمک می کند. سایر انجمن های صنعتی مانندنمایشگاه های تجاری در سراسر جهان کمک های مشابهی ارائه می دهند

اطمینان از شایستگی های خوب

در اینجا برخی نکات  برای اطمینان از شایستگی های مناسب میان ظرفیت شما به عنوان وارد کننده و عرضه کننده بالقوه باید وجود داشته باشد. این نکات عبارتند از:

  • رابطه خوب بین شما و رابط اصلی  و ترجیحاً با تمام مدیران ارشد شما معمولاً این مساله را می توانید بلافاصله تشخیص دهید این مساله  باعث تعهد گسترده   برنامه واردات شود.
  • کسب اطلاعات قابل ملاحظه درباره محصول.
  • بسته بندی های گیرا، با کیفیت، راحت و با قیمت مناسب.
  • محیط دوستانه، خلاق و به خوبی سازمان یافته در هر دو بخش عملیاتی و اجرایی شرکت
  • شرکت به منظور رسیدن به یک شهرت جهانی در صنعت

این صفات نشانه های مثبتی مبنی بر این است که در تلاش های فروش و واردات  موفقیت کسب خواهید کرد. در هر سطحی  به جست و جوی عرضه کننده برای محصولات وارداتی خود هستید، به دنبال این نکات هم باشید.

آیا عرضه کننده می تواند از عهده ی   تقاضا  بر اید؟

پس از اینکه   شرکت تولید کننده ای  که مایل به واردات از آن هستید را پیدا کردید، باید مطمئن شوید که   می توانند از پس تقاضای مشتری ها بر آیند. در اینجا برخی روش هایی  که   می توانید مورد بررسی قرار دهید ذکر شده است:

  • هنگامی که لیست جست و جوی خود را به محتمل ترین مهار شرکت اول   محدودکردید  ،سعی کنید  تا اطلاعاتی در مورد اندازه شرکت، حجم فروش، تعداد کارکنان  و غیره به دست بیاور ید.
  • فروشگاه های خرده فروشی را به منظور در دسترس بودن محصولات بررسی کنید. اگر  محصول مشابه به آنچه که می خواهید به صورت عمده وارد نمایید را پیدا کردید،   عرضه کننده  میتواند با میزان تقاضا پیش برود. اما در این مرحله مراقب باشید.  باید اطمینان حاصل کنید که محصول شما به اندازه کافی منحصر به فرد است که  ازمحصولات موجود در بازار متمایز خواهد شد  با برخی از دوستان  یا اعضای خانواده در خارج از ایالت و خارج از کشور تماس بگیرید و ببینید آیا آنها درباره عرضه کننده مورد نظر    چیزی می دانند   یا محصولات آن ها را خریداری کرده اند  . هر چه توزیع عرضه کننده وسیع تر باشد، احتمال پاسخگویی به خواسته های مشتری هم بیشتر  خواهد بود.
  • اشکال قرار گرفتن من الجمله تبلیغات، روابط عمومی، وب سایت،  رسانه های اجتماعی   تابلوهای تبلیغاتی، تبلیغات چاپی، رادیو، درج کوپن در روزنامه،  کمپین روابط عمومی، وب سایت های پیچیده، وبلاگ های فعال اشکال قرار گرفتن در معرض دید شانس این که عرضه کننده بتواند با تقاظای مصرف کننده پیش برود را بهبود می بخشد
  • هنگامی که با عرضه کننده آینده نگری دیدار می کنید، به طور مستقیم از وی بپرسید «آیا قادر هستید تا تقاضا  را براورده کند؟ مثلا ۱۰۰۰ بسته؟  بسته ۱۲ عددی  سفارش در هر ماه؟

آیا می توانید پا به پای حجم کار ادامه دهید؟

هنگامی که عرضه کننده احتمالی خود را پیدا کردید، باید آنچه که از هر دوی شما انتظار می رود مقرر  شودو   اصمینان حاصل کنید که قادر به انجام تمام تعهدات  هستید. هنگامی که با اسکایپ تماس  می گیرید  یا ایمیل  ارسال می کنید،  اعتماد به نفس   داشته باشید.   شور و شوق شما نسبت به محصول با عرضه کنندگان  مساوی باشد و حتی بیشتر از آن ها اشتیاق داشته باشید. قبل از اینکه عرضه کننده بتواند   اعتماد نماید،  باید،   به توانایی هایتان در واردات کالا اعتماد داشته باشید.  کار ساده ای است. اگر در مورد توانایی هایتان   شک دارید  آنها هم به شما شک   خواهند داشت

با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می توانید برای آنچه پیش رو است، بهتر آماده شوید. ما می توانیم به شما در شناسایی راه هایی کمک کنیم که سازمان شما بتواند با کمک آنها ایجاد ارزش کرده و در نهایت عملکرد خود را تحقق بخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان