اصول تجارت با امارات متحده عربی

اصول تجارت با امارات متحده عربی

دبی یا همان پایتخت خرید خاورمیانه، دارای مراکز خرید مدرن و مجهز، بازارهای فراوان و خیابان‏ هایی با فروشگاه‏ های ‏عرضه ‏کننده مارک ‏های معروف جهان است. فستیوال خرید دبی هر ساله در زمستان برگزار می‏ شود. در دبی مالیات فروش اخذ نمی‏ شود و حقوق گمرکی پائینی هنگام ورود کالا به کشور دریافت می شود، لذا قیمت بسیاری از کالاها برابر با قیمت آنها در کشور مبداء و یا پایین ‏تر است. اکثر مراکز خرید در روزهای جمعه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱۰ شب می‏ باشد.

مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر

فستیوال واتر فرانت سنتر یک مرکز خرده فروشی مجلل، مجموعه بی‏ نظیری از رستوران ها و کافه‏ ها و یک تجربه تفریحی باشکوه را داخل یک شاهکار معماری گردهم می‏ آورد. فستیوال واتر فرانت سنتر ترکیبی برجسته از مد بین المللی و منطقه‏ ای و انواع خرده فروشان سطح بالا را همراه با جذابیت بازار قدیمی تریدروتز و بازار طلای دبی و بزرگترین غذاخوری سرباز در خاورمیانه عرضه می کند.

مرکز خرید مرکاتو

مرکز خرید مرکاتو به سبک رنسانس است و دارای یک سینمای چندگانه با هفت پرده نمایش و بیش از ۹۰ فروشگاه است.

مرکز خرید حمرین سنتر

حمرین سنتر واقع در دیره یک مرکز خرید معروف برای میهمان به شمار می‏ آید و در حدود ۸۰ فروشگاه، چندین رستوران و پارگینگ با ظرفیت ۸۰۰ اتومبیل را ارائه می ‏دهد.

مرکز خرید لامسی پلازا

لامسی پلازا، مرکز خرید خانوادگی ممتاز دبی بیش از ۱۵۰مارک برجسته خرده فروشی محلی، منطقه‏ ای و بین المللی را درخود جای می‏ دهد، که نیازهای کل خانواده را برطرف می ‏سازد.

مرکز خرید عجمان

این مرکز زیبا در سه طبقه با زیربنایی حدود ۹۲ هزار متر مربع بنا شده است و بیش از ۱۹فروشگاه را درخود جای داده است. طبقه همکف اختصاص به پارکینگ اتومبیل ‏ها دارد و طبقات اول و دوم مملو از فروشگاه ‏های مختلف است.

مرکز خرید اطراف میدان جمال عبدالناصر(بنی یاس)

این منطقه معروف ترین ناحیه شهر نزد مسافران ایرانی است. چندین فروشگاه ایرانی نیز در نزدیکی این میدان قرار دارد. برج دیره که بورس فروش فرش ایرانی می ‏باشد نیز در ضلع جنوبی این میدان قرار دارد.

به بازارهای دیگری چون مرکز خرید الغریر، مرکز خرید وافی سیتی، مال امارات، بازار طلا، و…می‏ توان اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان