چگونه بفروشیم؟

چگونه بفروشیم؟

فروش معرف میزان موفقیت همه بخش‌های یک شرکت یا بنگاه در پاسخگویی درست به نیازها، انتظارات و اولویت‌های مخاطبان و مشتریان است. به عبارت دیگر فروش مرحله ارزیابی واقعی هزینه و فایده برای خریدار و فروشنده است و فروش موفق فروشی است که فایده دریافتی برای هر یک از آنها بیش از هزینه پرداختی توسط آنها باشد. به عبارت دیگر فروش عبارت است از ترغیب دیگران به پذیرش ایده‌های خود، و کسی که این شیوه را بیاموزد، در هر نقش تجاری دیگری نیز موفق خواهد شد.

شناخت روزآمد واقعیت‌‌‌‌‌های بازار و به ویژه آنچه مشتری می‌خواهد، می‌پسندد، می‌خرد و می‌پذیرد و تأمین، تولید و عرضه درست کالاها یا خدمات مورد نظر بازار و مشتری و انجام داد و ستدی که بتواند باعث آرامش و ارزش مادی و معنوی انسان‌ها شود و روابطی پایدار، مفید و ارزشمند فراهم آورد، نیازمند مجموعه‌ای از مهارت‌ها، فنون و ویژگی‌ها و صفات است که ترکیبی از عوامل ذاتی و اکتسابی است.

فروش وظیفه و وسیله‌ای برای ارزش آفرینی و ارزش افزائی است و فروشنده کسی است که با فروش نهائی باعث خوشحالی گروه‌های متعددی از انسان‌هاست. خریدار از خرید خود لذت می‌برد و شرکت‌ها به دستاورد خود خرسند می‌شوند. روحیه تازه‌ای می‌یابند تا باز هم پاسخگوی مخاطبان خود باشند.

همراهان گرامی در راستای این موضوع در گروه کلید بر آن شدیم تا مجموعه‌ای را با عنوان چگونه بفروشیم شرح دهیم که مبحثی ساده و سازنده است برای همه کسانی که می‌خواهند نه تنها بیشتر و بهتر بفروشند بلکه علاقه‌مند هستند تا بسترساز بازگرداندن مشتری و خریدارانی جدید باشند. «چگونه بفروشیم» درباره چگونگی ارائه تکنیک‌های فروش برای رسیدن به حداکثر فروش بحث می‌کند و روش‌های فروش را می‌آموزد. مشتری‌یابی و مشتری مداری و تأثیرگذاری بر نگرش مشتری را توصیه می‌کند و راهکارهایی برای حفظ ارتباط دائمی پس از فروش محصول به مشتری ارائه می‌دهد. امید است که مورد استفاده علاقه‌مندان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*