طراحی سایت

شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. گروه کلید با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استانداردهای روز دنیا شما را در امر (طراحی سایت) همیاری خواهد نمود. گروه کلید از این که طراحی سایت خود را به ما می سپارید بسیار خرسند خواهد شد. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی وب سایت شما را از دیگر شرکت ها متمایز خواهد کرد.
طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندی های مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. نباید فراموش کرد که طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. لذا در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو منجر به افزایش آمار بازدیدکنندگان گردد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به طراحی سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگ بندی و طراحی سایت شما می باشد.

طراحی حرفه ای وب سایت

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود. ضمنا ما می توانیم برای کسب و کار بین المللی شما طراحی و پیاده سازی سایت های دوزبانه و چندزبانه را انجام دهیم.

طراحی نرم افزار مختص موبایل و تبلت یکی دیگر از خدمات گروه کلید می باشد. این خدمت شامل طراحی نرم افزار اختصاصی برای کسب و کار شما در بستر تمامی سیستم عامل های موبایل از جمله: اندروید، IOS، ویندوزفون و بلک بری می باشد. ضمنا گروه کلید با کمک متخصصین توانای رشته GIS دارای قابلیت طراحی نرم افزارهای دارای ماژول مکانی می باشد. از قابلیت های موجود در این اپلکیشن ها می توان به امکانات مربوط به جمع آوری اطلاعات مکانی از محیط، نمایش عوارض مکانی بر روی نقشه، دستکاری و آنالیز اطلاعات مکانی به صورت برخط و امکان ارسال نتایج به سرور اصلی جهت مدیریت اطلاعات می باشد.

تولید محتوی حرفه ای سایت ها و جلسات کاری در سطوح مختلف کاری

یکی از دغدغه های افراد تهیه‌ی مطالب به روز و متفاوت در حیطه ی فعالیت شان می باشد که نیاز به مهارت و دقت خاصی در گردآوری، انسجام بخشی، ترجمه و چیدمان آن است. خیلی از افراد این کار را به افراد غیرحرفه ای مانند کارمندان یا شرکت های طراح سایت می سپارند که اگر دقت شود اکثر اوقات این تولید محتوا از ابتدا بی برنامه و بعد از مدتی کوتاه هیچگونه تأثیر مفیدی در تبلیغات و معرفی شرکت و رشد آن ندارد و ممکن است حتی آن مجموعه متوجه این قضیه نشود. گروه کلید در این حیطه مهم و اصلی آماده ی ارائه خدمات می باشد و راه های درست و شایسته ی تهیه مطالب متفاوت، علمی، مفید و کاربردی را با کمک تیم مجرب خود می داند. همچنین جدیدترین مطالب و محتوی علمی را برای سایت ها، کسب و کار، محصول، کارمندان، نشست ها، جلسات کاری، فعالیت های شخصی، شبکه های اجتماعی را از ما بخواهید. پس همین الان با گروه کلید تماس بگیرید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

captcha

مشاوره رایگان