طراحی ست اداری | طراحی اوراق اداری

ترجمه و طراحی ست اداری دو یا چندزبانه

برای افراد یا شرکت‌هایی که تمایل دارند در سطح فرامنطقه‌ای یا بین‌المللی مطرح گردند ترجمه و طراحی ست اداری دو یا چند زبانه از اهمیت وافری برخوردار است. ترجمه و طراحی شایسته و مناسب، سایت ها، کاتالوگ ها، بروشورها، کارت ویزیت ها و … از فارسی به انگلیسی یا زبان های مختلف دیگر دارای اهمیت فراوانی است و می‌تواند در راستای تبلیغات درست مجموعه های مختلف گام موثری بردارد. البته نکته مهم در اینجا تفویض این کار به افراد متخصص و حرفه ای می باشد. گروه کلید می تواند در این مسیر به شما کمک کند.

چاپ ست اداری

ست اداری یا اوراق اداری شامل: سربرگ، پاکت، یادداشت، فاکتور، فولدر، لیبل و فرم ها در ابعاد و اندازه های استاندارد یکی از اصلی ترین ابزار های مکاتبات داخلی و خارجی یک مجموعه می باشد.

طراحی لوگو

گروه کلید بر این باور است که یک ست اداری حرفه ای و متفاوت بدون داشتن یک آرم یا لوگو مناسب برای آن سازمان فاقد هویت است .

طراحی ست اداری | طراحی اوراق اداری

طراحی سربرگ

یک از عناصر اصلی تشکیل دهنده یک طراحی حرفه ای ست اداری، سربرگ آن می باشد. سایز استاندارد سربرگ ۲۱*۲۹٫۷ و ۲۱*۱۴٫۸ می باشد.

طراحی پاکت نامه

طراحی و چاپ پاکت یک دیگر از عناصر مهم و تاثیر گذار یک ست اداری موفق می باشد، معمولا پاکت نامه به اصطلاح ملخی در ابعاد ۲۲*۱۱ و پاکت A4 در سایز ۲۳ *۳۲٫۵ ،پاکت A5 در سایز ۲۳ * ۱۶ می باشند.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت هم عناصر تشکیل دهنده یک ست اداری می باشد ، معمولا بیزنس کارت ها در ابعاد و سایز استاندارد بصورت ۵٫۵ * ۴٫۸ و ۸٫۹ * ۵٫۸ می باشند.

طراحی لباس کار

طراحی و تولید لباس کار اداری و صنعتی با کیفیت مناسب و رنگ بندی مرتبط با رنگ سازمانی صورت می پذیرد.

طراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی و ساخت انواع هدایای تبلیغاتی مزین شده به لوگو و تبلیغ شما صورت می پذیرد.

طراحی بسته بندی محصولات

طراحی و ساخت انواع بسته بندی زیبا، خلاق و استاندارد برای محصولات تجاری شما یکی دیگر از تخصص های گروه کلید می باشد.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

captcha

مشاوره رایگان