بازاریابی دیجیتال | آنلاین | اینترنتی

استراتژی های بازاریابی دیجیتال در گروه کلید(KSYKG) براساس تجربیات و نتایج قابل اندازه گیری ایجاد شده اند. ما با استفاده از روش های مختلفی در بازاریابی آنلاین با تمرکز بر افزایش نرخ تبدیل، تکرار بازدید و ایجاد وفاداری برای برند به این استراتژی ها دست پیدا کرده ایم.

فرآیند بازاریابی دیجیتال یا اینترنتی

گسترش و توسعه استراتژی هایی برای موفقیت  شرکت شما در اینترنت

به عنوان یک شرکت موفق در زمینه بازاریابی و فروش، می دانیم که اولین گام در راه بازگشت سرمایه تدوین استراتژی آنلاین مارکتینگ است. استراتژیست های متخصص ما در زمینه بازاریابی یک فهم جامعی از کسب و کار را به وسیله برند، صنعت و فضای رقابتی شما ایجاد می‌کنند.

دیجیتال مارکتینگ

جذب مخاطب به سمت وبسایت

بعد از تعیین استراتژی، متخصصین ما شروع به جذب مخاطبان به سوی وبسایت شما خواهند کرد. این کار را با هدف گیری کاربرانی که خدمات و کالاها شما جستجو می‌کنند، صورت می گیرد، لذا این کار بازدید قابل توجهی برای وبسایت شما فراهم آورده، و در نهایت موجب افزایش چشمگیری در بازگشت سرمایه شرکتتان خواهد شد.

افزایش نرخ تبدیل و باقی ماندن مشتری

زمانی که مشتریان بالقوه به یک وبسایت کاربر محور دست پیدا کنند، با آن ارتباط برقرار کرده و تبدیل به مشتریان دائمی می شوند. هزینه های ناشی از طراحی اختصاصی و استفاده از نرخ تبدیل با به کارگیری یک بازاریابی صحیح باز می‌گردد. در شرایطی که کاربر باز نمی‌گردد و یا شما می خواهید مشتری را برای خرید به وبسایت خود جذب کنید، ما از استراتژی های مشخص با هدف بازگشت مشتری استفاده می کنیم. این استراتژی ها شامل استراتژی های بازاریابی و ایجاد پیوستگی و ارتباط ادامه دار میان وبسایت و مخاطب هستند.

استراتژی های مارکتینگ اینترنتی ما با نیازهای خاص و بی مانند مخاطبان شما و اهداف برندتان گره میخورند. با رویکردهای صحیح مارکتینگ ما، شما می توانید نرخ تبدیل را بهبود بخشیده و با ایجاد پیوستگی با کاربر موجب افزایش بازگشت سرمایه به میزان زیاد شوید.

 جهت مشاوره تلفنی یا حضوری با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت ۴۵ دقیقه: ۱۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت ۳۰ دقیقه: ۶۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت ۱۵ دقیقه: ۳۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما در مقطع دکتری هستند.

نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه کلید(KSYKG) این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

مشاوره رایگان