کتاب همانند یک «پرنس» و «پرنسس» باشیم ! (راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت)

همانند یک «پرنس» و «پرنسس» باشیم !

تالیف:

کبری سبزعلی یمقانی

پیشگفتار:

در دنیای پرتلاطم امروز یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای موفقیت در هر زمینه‌ای در اختیار داشتن شبکه‌ای گسترده و پویا از ارتباطات با افراد جامعه است. مقبولیت و محبوبیت درون چنین شبکه‌ای از روابط می‌تواند نقش موثری در موفقیت و کامیابی ما در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی داشته باشد. افراد قبل از هر چیز از طریق رفتارهای اجتماعی ما در مورد منش و دیدگاه‌های‌مان قضاوت می‌کنند، چرا که این تنها بخش قابل رویت از شخصیت ما است. بنابراین اصلاح و تقویت رفتارهای مقبول و موردپسند جامعه بخش عمده‌ای از مسیر موفقیت ما را هموار می نماید. متخصصان علوم روانشناسی و جامعه‌شناسی از چنین فرآیندی با عنوان برندینگ شخصی یاد می کنند، که در آن شخص با ایجاد تمایز و برتری در رفتارهای اجتماعی‌مان و تعالی و تکامل بخشیدن به آن‌ها تصویر ذهنی مثبتی را در دیگران و در خود ایجاد نماید. این کتاب می‌کوشد تا با ارائه رهنمودهای رفتاری، الگوهای رفتاری ما را اصلاح نموده و ارتقا بخشد. تفاوت قابل توجه این کتاب با دیگر کتب موجود در حوزه موفقیت فردی و برندینگ شخصی، عملی و کاربردی بودن راهکارها و دستورالعمل‌های آن است که می تواند تفاوت عمده‌ای در جایگاه اجتماعی ما در نظر دوستان، شرکای تجاری، خانواده و از همه مهم‌تر خودانگاره شخصی ایجاد کند و این همان معنای اصیل پرنس و پرنسس بودن است که در سراسر این کتاب به آن اشاره شده است.

خانواده‌های سلطنتی و اشرافی همیشه و در همه‌ جا به گونه‌ای متفاوت از سایر افراد جامعه رفتار می‌کنند. از آن‌جایی‌که زندگی اعضای خانواده‌های سلطنتی همیشه زیر ذره‌بین قرار داشته و مردم در سراسر جهان آن‌ها را الگوی زندگی خود قرار داده‌اند. لذا، آن‌ها از دوران اولیه زندگی خود آموزش می‌بینند تا مانند یک «پرنس» -شاهزاده- یا یک «پرنسس» -ملکه- رفتار کنند، تا بتوانند الگوی مناسبی برای مردم کشورشان یا مردم دیگر کشورها باشند.

بنابراین، هدف این کتاب آموزش نکاتی است که با رعایت آن‌ها بتوانید در جامعه به مانند یک «پرنس» و «پرنسس» بدرخشید. از آداب غذا خوردن و سبک لباس پوشیدن گرفته تا طرز دست دادن یا حتی نحوه‌ی صحبت کردن و برخورد با دیگران و غیره.

این نکات آموزنده از شما یک «پرنس» یا یک «پرنسس» تمام عیار خواهد ساخت و شما را در جامعه متمایز می‌نماید. پس اگر دوست دارید همانند یک «پرنس» و «پرنسس» بدرخشید، مطالعه این کتاب را به شما توصیه می‌کنم.

پس بیایید همانند یک «پرنس» و «پرنسس» باشیم!

مشاوره رایگان