داستان زندگی علمی من

داستان زندگی علمی من

می‌خواهم برای شما، خاطره ای از نحوه‌ شکل گیری گروه کلید تعریف کنم. آماده ­اید؟

خب، شروع می‌کنم:

گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

یادم هست ۸ یا نهایت ۹ ساله که بودم به دختر یا پسری که دانشجوی لیسانس بود، برخورد می­ کردم در دلم می­ گفتم: خوش به حالش و بدون اینکه جلب توجه­ی کنم توی دلم باز می­ گفتم: “یعنی منم می ­تونم دانشجو بشم و برم دانشگاه و فرد مفیدی بشم”. خب، از آن دوران ۲۷ سال می­ گذرد. الان دانشجوی دکتری بازرگانی-بازاریابی و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی به طور همزمان هستم.

یادم هست که در مقطع راهنمایی بودم. زبان انگلیسی­ ام ضعیف بود، طوری که واقعاً همیشه در کلاس زبان حرفی برای گفتن نداشتم.

یادداشت مدیر - 2

وقتی دانشجوی سال اول کارشناسی شدم، در درس زبان انگلیسی استادی داشتم که می­ گفت: زبان انگلیسی یاد بگیرید، چون در آینده به کارتان می­ آید. من از همان سال۱۳۸۰ یادگیری زبان انگلیسی را شروع کردم و این کار تا الان ادامه دارد.

یادداشت مدیر - 3

به یاد دارم که، اولین ترجمه کتابم در اواخر سال ۱۳۸۶ و اوایل سال ۱۳۸۷ شکل گرفت. در آن زمان، متن کتاب را ترجمه و بعد خطی خطی می­ کردم و اوایل فهم مطلب برایم بسیار سخت بود. تا به الان که به مهارت های زبان انگلیسی (شنیدن، صحبت کردن، خواندن، نگارش و ترجمه) تسلط کافی دارم.

فرهنگ واژگان برند

همیشه از ۱۸ یا ۱۹ سالگی دوست داشتم کسب­ و­کار خودم را داشته باشم و بتوانم یک کارآفرین باشم. این امر در گروه کلید تحقق یافت و به امید خدا نیز ادامه خواهد داشت.

گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

الان در مجموعه کلید، در حیطه­ های بازاریابی، ژئومارکتینگ، برندسازی، روان‌شناسی صنعتی و سازمانی، اصول و فنون مذاکره، بازرگانی بین ­الملل، تبلیغات، کارآفرینی، تحقیقات بازار، فروش و کسب­ وکار در حال ارائه خدمات کاربردی و عملی هستیم.

همه ما می­دانیم که واژه ­های نام برده در بالا چه هستند، ولی با تمام این آشنایی کلی، ایجاد کسب­ وکار و مدیریت آن چالش ­های فراوانی ایجاد می ­کند که نیاز است تا به افرادی رجوع کنید که دغدغه شما را درک کنند و راهکارهای اجرایی برایتان فراهم آورند.

یادداشت مدیر - 4

این همراهی در گروه کلید برایتان فراهم شده است. حالا چه برای قشر نوجوان و جوان با دنیایی از ایده­ ها برای شروع فعالیتی جدید یا بهبود فعالیت فعلی و چه برای کسب­ وکارهای قدیمی با تلاش برای بروز رسانی با زمانه و همنوایی یا تغییرات سریع علم و فناوری. تیم ما جوان و تحصیلکرده است و اگر بتوانیم گامی در راستای رشد و موفقیت شرکت یا سازمانی برداریم خوشحال می­شویم این فرصت به ما داده شود.

گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

              گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

این گروه، ماحصل سال ها مطالعه و تلاش است و همانگونه که در صفحه نخست سایت مشاهده می ­شود گفتیم که گروه کلید نقطه تلاقی استراتژی و خلاقیت است و این روند در نگاهی گذرا به سایت گروه کلید کاملاً مشهود است.

مجله ژئومارکتینگ گروه کلید_شماره اول_1396

ما به شما در حل مسائل بحرانی کسب­ وکارتان و رشد و توسعه آن در سطح ملی و فرا ملی و بین­ المللی کمک خواهیم کرد.

پیش به سوی سربلندی کشورمان ایران

یادداشت مدیر - 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره رایگان