انجام تمام امور حقوقی شرکتها و کسب و کارها

گروه کلید (ksykg) با دارا بودن کادری مجرب در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند یا نام تجاری و لوگو، ثبت تغییرات، رتبه بندی شرکت، اخذ کارت بازرگانی، ثبت قراردادهای حقوقی، حقوق روابط کارگر و کارفرما و انجام کلیه امور حقوقی مربوط به افراد حقیقی و حقوقی در خدمت شماست.

همانطور که میدانیم ثبت علامت و اخذ مجوزها از حقوق انحصاری شرکتها و اشخاص صلاحیت دار است. در واقع با ثبت علامت تجاری و رسمیت بخشیدن به محصول یا خدمت خود این امکان فراهم میشود که در سطح ملی و بین المللی به سودآوری وسیع دست پیدا کنید. یکی از دغدغه‌های بسیاری از مشتریان در زمینه ثبت اختراع میباشد. اغلب در این زمینه افراد باید وقت زیادی صرف کنند تا به درستی مراحل ثبت و اخذ مجوزهای لازم را طی کنند. همچنین برخی افراد یک محصول غذایی را تولید میکنند که مستلزم داشتن نشان سیب سلامت است. این نشان را سازمان غذا و دارو برای افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان و ارتقاء سلامت جامعه طراحی کرده است. در این راستا افراد و شرکت‌ها نیز تمایل دارند تولیدات خود را به خارج از کشور صادرات کنند یا دست به واردات محصولی بزنند که نیازمند برخی از اطلاعات در حوزه مجوزها از جمله کد اقتصادی و کارت بازرگانی و سوالات مختلف درباره قوانین، تعرفه ها، کد کالا، هزینه ها و امثالهم میباشد.

انجام تمام امور حقوقی شرکتها و کسب و کارها

البته استفاده از خدمات حقوقی وکلا فقط برای زمانی نیست که متضرر شده اید و به دنبال شکایت از فرد یا سازمانی هستید که حقوق شما را زیر پا گذاشته اند، بلکه در واقع کار هوشمندانه این است که پیش از هر کاری نسبت به جنبه های حقوقی آن آگاهی پیدا کنید تا از هزینه های مالی، زمانی و روانی هنگفت احتمالی پیشگیری نمایید

خدمات حقوقی گروه کلید از مسائل شغلی شخصی تا سازمانهای بزرگ را در بر میگیرد. اهمیت و پیچیدگی قوانین کار و افزایش تعداد شکایت‌هایی که از سمت کارگران و کارکنان نسبت به کارفرمایان یا به عکس انجام گرفته، گروه کلید را بر آن داشت تا وکلایی در زمینه حقوق کار گرد هم بیاورد. پرونده های حقوق کار شامل قرارداد کار، تعلیق قرارداد کار، خاتمه قرارداد کار، حق السعی و مزد و مزایا، شرایط کار، عیدی و پاداش، سنوات، بیمه و بیمه بیکاری، کارهای فصلی و بسیاری از مسائل دیگر میشود. گروه کلید برای اشخاص حقیقی و حقوقی در دریافت خسارت از شرکت‌های بیمه اقدامات کارسازی میتواند انجام دهد. همچنین جهت پیشگیری از هزینه‌های زیادی که یک دفتردار خطاکار در جریان ثبت انواع اسناد قانونی برای شما ایجاد میکند، میتوانید با حقوقدان‌های گروه کلید مشورت داشته باشید. مثال خوب دیگر برای مشاوره‌های پیشگیرانه، مشورت با حقوق‌دانان حقوق بین الملل و حقوق تطبیقی پیش از فعالیت در عرصه‌های بین المللی است. زیرا بی‌اطلاعی و اشتباه در عرصه حقوق بین الملل میتواند هزینه هایی را به بار بیاورد که برای همیشه شما را از رسیدن به اهداف‌تان بازنگهدارد. گروه کلید با مشاوره حقوق مالکیت فکری به کمک مخترعان، هنرمندان، نویسندگان و دیگر افرادی که به وسیله خلاقیت خود اثری را تولید کرده‌اند، می آید. حتی در مواردی که حقوق شما توسط ادارات دولتی زیر پا گذاشته شده است و حس کردید که چاره ای جز پذیرش ندارید یا خواسته‌اید برای احقاق حقوق تان از اداره مربوطه شکایت کنید، اما نمیدانید به کجا شکایت کنید و روند رسیدگی به چه شکلی هست، با ما تماس بگیرید.

دپارتمان مشاوران حقوقی گروه کلید (ksykg) شاخه‌ای از گروه میزان (ksymg) است که وکلای مختلفی را در کنار هم آورده تا به مشاوره حقوقی و وکالت پرونده‌های حقوقی مراجعین بپردازند.