بازاریابی و فروش با لیوان های کاغذی !

بازاریابی و فروش با لیوان های کاغذی !

همیشه باید به مشتریان یادآوری کنید که شما یک برند هستید و می‌توانند با شما ارتباط برقرار نمایند. لیوان‌های کاغذی سفارشی، یکی از روش های بازاریابی قابل اطمینان محسوب می‌شود. این روش بازاریابی به بودجه زیادی نیاز ندارد، به خصوص اگر یک شرکت کوچک استارت آپ تصمیم به این کار بگیرد. تبلیغات لیوان کاغذی در مقایسه با سایر استراتژی‌های بازاریابی آنلاین، نسبتاً موفقیت بسیار بالایی دارند. در واقع، لیوان های کاغذی چاپی می‌توانند از طریق طراحی و محتوا، با مشتری ارتباط برقرار کرده و آن را در ذهن او حک کند. گاهی اوقات یک برند، از استراتژی‌های آفلاین نظیر بروشور و جزوه برای تبلیغات استفاده می‌کند، هر چند که به احتمال زیاد حتی بدون خوانده شدن، دور ریخته می‌شوند. با این حال اگر کسی مشغول خوردن نوشیدنی مورد علاقه‌اش باشد و ۲ تا ۵ دقیقه صرف نوشیدن آن کند، احتمالاً متوجه تبلیغ روی لیوان می‌شود.

چای یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها است به طوری که افراد در طی روز به طور متوسط، ۲ فنجان چای می‌نوشند. از این رو تبلیغات روی لیوان‌های کاغذی، یک روش هدفمند بازاریابی است که مستقیماً در دست مشتری هدف قرار می‌گیرد.

بازاریابی و فروش با لیوان های کاغذی !

برای سفارش لیوان‌های کاغذی باید سراغ افراد متخصص بروید که در طراحی لیوان مهارت داشته و بهترین نتیجه را برایتان رقم بزنند. این لیوان‌ها به عنوان تابلوهای تبلیغاتی متحرک هستند که برند شما را تبلیغ کرده و دیگران را به بازدید از آن ترغیب می‌کنند.

اتفاقی که برای مشتری می‌افتد این است که وقتی مشغول نوشیدن قهوه یا چای خود است و به صحبت‌های طرف مقابل گوش می‌دهد یا وقتی خسته و بی‌حوصله است، به لیوان کاغذی‌اش نگاه کرده و متن یا تصویر چاپی روی آن را می‌بیند؛ در واقع این تصویر یا طرح، ملکه ذهن او می‌شود. لذا این روشی مطمئن برای جذب مشتری است چراکه رفتار مشتریان ثابت کرده، هرچه فهمیدن یک پیشنهاد آسان‌تر باشد، احتمال پذیرش آن بیشتر خواهد بود. برای سفارشی کردن لیوان‌های کاغذی باید خلاقیت داشته باشید. مردم عاشق خلاقیت هستند، به همین دلیل است که تبلیغات روی لیوان های کاغذی منجر به جذب مردم می‌شود. در واقع ابزاری است که می‌توانید از آن برای اطلاع‌رسانی درباره کسب و کارتان استفاده کنید.

هدف خود از این تبلیغات را مشخص کنید، آیا تمایل دارید مشتری از محصول شما بیشتر بداند، به سایت شما سر بزند یا ایمیل خودشان را به شما بدهند؟ می‌توانید تصویر محصول و مزایای آن یا داستان برند خود را روی لیوان‌ها چاپ کنید، حتی می‌توانید آدرس وبسایت و شماره تلفن‌تان را نیز روی لیوان‌ها بیاورید. این نوع بازاریابی می‌تواند به یک کمپین تبلیغاتی دهان به دهان تبدیل شود چرا که به صورت بالقوه امکان دسترسی به تعداد زیادی مشتری را فراهم می‌کند و به شدت مناسب تبلیغ آدرس سایت، محصولات یا خدمات است.

گروه کلید (KSYKG) در حوزه بازاریابی به کلیه افراد و سازمان های مختلف خدمات مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی ارائه می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*