نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام

نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام

با توجه ‌به این‌ که هر روز تنوع ویدیوهای تولید شده در اینستاگرام رو به افزایش است، در صورتی می‌توانید در این فضا به رقابت بپردازید که شما هم بتوانید ویدیوهای جذاب و حرفه‌ای تولید کنید. برای این کار مطمئناً به نرم‌افزارهایی نیاز دارید که وظیفه تولید کلیپ‌های شما را به عهده بگیرند. در اینجا قصد داریم تا شما را با چند نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام آشنا کنیم.

نرم‌افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام با موبایل

یکی از راه‌هایی که به کمک آن می‌توانید دست به تولید محتوا در اینستاگرام بزنید، تولید ویدیو و به اشتراک گذاشتن آن با افراد مختلف است. شما از این ویدیوها می‌توانید استفاده‌های بسیار زیادی داشته باشید. برای مثال می‌توانید محصول خود را معرفی کنید، آموزشی را ارائه دهید، به سخنرانی بپردازید و… . اگر کمی در تولید ویدیو خلاقیت داشته باشید، می‌توانید کلیپ‌هایی تولید کنید که به ‌خوبی بر روی مخاطب تأثیر بگذارد.

اما برخی از افراد عنوان می‌کنند که ما سیستم موردنیاز برای تولید محتوا و ساخت کلیپ را نداریم. باید به این دسته از افراد گوشزد کرد که اکنون به‌ راحتی می‌توانید به کمک انواع نرم‌افزارهای مختلف، دست به تولید محتوای ویدیویی و ساخت کلیپ بزنید. کافی است تا نگاهی به گوگل‌پلی و اپل‌استور بیندازید. قطعاً با موجی از نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام مواجه خواهید شد. ما در ادامه به معرفی مهم‌ترین این نرم‌افزارها خواهیم پرداخت.

انواع نرم‌افزارهای ساخت کلیپ در اینستاگرام
انواع نرم‌افزارهای ساخت کلیپ در اینستاگرام

بهترین نرم‌افزارهای گوشی برای ساخت کلیپ برای اینستاگرام

نرم‌افزار Inshot

یکی از معروف‌ ترین و محبوب‌ ترین نرم‌افزارهای تولید کلیپ برای اینستاگرام، نرم‌افزار ادیت Inshot است. شاید دور از ذهن نباشد اگر بگوییم که تقریباً تمامی تولید کنندگان محتوا در اینستاگرام، از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. از جمله قابلیت‌هایی که به کمک نرم‌افزار Inshot می‌توانید به آن دست پیدا کنید، برش دادن ویدیوها، ادغام کردن ویدیوها، اضافه‌ کردن موسیقی به کلیپ، استفاده از جلوه‌های ویژه، تغییر در سرعت کلیپ، چرخاندن قاب و… اشاره کرد. نرم‌افزار Inshot می‌تواند تمام آن چیزی که از یک نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد. پس اگر کار تولید محتوا انجام می‌دهید و هنوز این نرم‌افزار را نصب نکرده‌اید، سریعاً اقدام کنید تا از بقیه افراد عقب نمانید!

نرم‌افزار Kinemaster

یکی دیگر از نرم‌افزارهایی که می‌تواند شما را در ساخت کلیپ برای اینستاگرام یاری کند، نرم‌افزار قدرتمند Kinemaster است. این نرم‌افزار ادیت ویدیو، مانند نسخه کوچک‌ شده یک نرم‌افزار ادیت ویدیو حرفه‌ای است که امکانات و قابلیت‌های باورنکردنی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از برش دادن و کوتاه و بلند کردن انواع ویدیوها گرفته تا اضافه‌ کردن پس‌زمینه‌های جذاب، بالابردن سرعت فیلم، صداگذاری حرفه‌ای و… تنها بخش‌هایی از ویژگی‌های نرم‌افزار Kinemaster است.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد، قابلیت کار با پرده سبز است. امروزه کاربردهای پرده سبز بر کمتر تولید کننده محتوایی پوشیده است. پس اگر می‌خواهید بدون داشتن یک سیستم حرفه‌ای با پرده سبز کار کنید، نرم‌افزار Kinemaster بهترین انتخاب شماست.

نرم‌افزار Kinemaster یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای ادیت ویدیو
نرم‌افزار Kinemaster یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای ادیت ویدیو

نرم‌افزار Quik

نرم‌افزار Quik نیز یکی دیگر از آن نرم‌افزارهایی است که به شما امکان ادیت ویدیوها را می‌دهد. کافی است آن را دانلود کرده و بر روی گوشی موبایل خودتان نصب کنید. سپس می‌توانید به‌راحتی انواع ویدیوها با کیفیت‌های مختلف را به کمک این نرم‌افزار ادیت کنید. از مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم‌افزار، بانک موسیقی آن است. به صورتی که هر مدل موسیقی که برای کلیپ‌هایتان نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نرم‌افزار Animoto

اگر شما چندین عکس مختلف دارید و می‌خواهید با کنار هم قراردادن آن‌ها یک ویدیو زیبا و جذاب تولید کنید، مطمئناً نرم‌افزار Animoto یک انتخاب بسیار مناسب برای شماست. به کمک این نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام می‌توانید در میان ۱۰۰ سبک مختلف نمایش اسلایدی تصاویر یکی را انتخاب کنید، عکس‌ها و یا کلیپ‌های خودتان را بارگذاری کنید و بعد به آن موسیقی اضافه کنید. از مزایای نرم‌افزار Animoto آن است که رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و آموزش آن بسیار ساده است.

نرم‌افزار FlipaClip

اگر به تولید کلیپ‌های کارتونی و انیمیشنی علاقه دارید، به‌ هیچ‌ عنوان از نرم‌افزار FlipaClip غافل نشوید. شما به‌ راحتی می‌توانید با کمک این نرم‌افزار در یک محیط حرفه‌ای، انواع و اقسام کلیپ‌های انیمیشنی را برای انتشار در اینستاگرام تولید کنید. ابزارهای بسیار زیادی که در این نرم‌افزار قرار داده شده است، می‌تواند با خلاقیت شما ترکیب شود و در نتیجه یک کلیپ بسیار جذاب و تاثیرگذار را تولید کند. از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که نرم‌افزار FlipaClip در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توان به امکانات مختلف برای طراحی، قابلیت تغییر رنگ آیتم‌های مختلف، قابلیت استفاده از انیمیشن‌های از پیش ‌تولید شده، قابلیت تنظیم فریم، قابلیت به اشتراک‌ گذاری انیمیشن‌های تولید شده و… اشاره کرد.

نرم‌افزار FlipaClip مناسب ساخت انیمیشن‌های کوتاه و جذاب
نرم‌افزار FlipaClip مناسب ساخت انیمیشن‌های کوتاه و جذاب

نرم افزار Foodie

اگر حوزه کاری شما در اینستاگرام مواد غذایی و خوراک‌هاست، مطمئناً نرم‌افزار Foodie به کار شما خواهد آمد. این نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام بسیار مناسب فود بلاگرهای مختلف است، زیرا می‌تواند عکس و فیلم‌های بسیار با کیفیتی از غذاها و نوشیدنی‌های مختلف تولید کند. همچنین شما می‌توانید برای بالابردن سطح محتوای تولیدی‌تان تغییرات اساسی در رنگ، روشنایی و کنتراست ایجاد نمایید. همچنین اگر کلیپ خودتان را در محیط بیرون ضبط می‌کنید، می‌توانید به‌ راحتی صدای پس‌ زمینه را حذف کنید.

نرم‌افزار Magisto

نرم‌افزار بعدی در لیست بهترین نرم‌افزارهای تولید محتوا برای اینستاگرام، یک نرم‌افزار بسیار کاربردی است. نرم‌افزار Magisto می‌تواند برای صاحبان کسب‌ وکارهای مختلف بسیار مفید باشد، دلیل آن هم این نکته است که درون خودش سیستمی برای تجزیه‌ و تحلیل رفتار کلیپ شما دارد. شما می‌توانید به‌ راحتی سبک ویرایش ویدیوتان را انتخاب کنید، سپس ویدیو را بارگذاری کرده، موسیقی اضافه کنید و بقیه مسیر را به خود نرم‌افزار بسپارید.

هوش مصنوعی نرم‌افزار Magisto ویدیو را برای شما ویرایش خواهد کرد. این قابلیت برای افرادی که زمان کافی برای ادیت کلیپ و ویدیوهای خودشان ندارند، بسیار مفید است.

نرم‌افزار Magisto مناسب برای ساخت انواع کلیپ‌های از پیش‌تولید شده
نرم‌افزار Magisto مناسب برای ساخت انواع کلیپ‌های از پیش‌تولید شده
آموزش تولید محتوا در اینستاگرام

نتیجه‌ گیری

افرادی که هم‌ اکنون در حال تولید محتوا در اینستاگرام هستند، روزبه‌روز در حال ارتقاء سطح کیفی کلیپ‌ها و ویدیوهای خودشان هستند. به همین منظور این افراد به دنبال پیداکردن یک نرم‌افزاری هستند که بتوانند به کمک آن، عملیات ادیت ویدیو را به‌ صورت حرفه‌ای انجام دهد. یک نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام می‌تواند به‌ راحتی شما را در رسیدن به کلیپ‌های حرفه‌ای‌تان کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*