نمونه بیزینس پلن رستوران

نمونه بیزینس پلن رستوران

بیزینس پلن رستوران زمانی که تصمیم دارید یک رستوران افتتاح کنید، می‌تواند بسیار کمک‌ کننده باشد. اگر این کاری بوده است که سال‌ها فکرش را کرده‌اید، با استفاده از یک بیزینس پلن می‌توانید به آن تحقق ببخشید.  صرف‌نظر ازاینکه چقدر به کارتان اطمینان دارید یا چند ساعت را صرف ایده‌ پردازی در ذهن خود کرده‌اید، بدون برنامه‌ریزی درست برای رستوران محکوم به شکست هستید. نمونه بیزینس پلن رستوران که در ادامه آمده است، می‌تواند به‌عنوان یک چارچوب به شما کمک کند تا همه چیز را از مدیریت رستوران گرفته تا طراحی منو و طراحی ایده‌های رستوران خود را به واقعیت تبدیل کنید.

تهیه بیزینس پلن برای رستوران برای رسیدن به اهداف

چرا بیزینس پلن رستوران مهم است؟

 وقت گذاشتن برای تهیه یک بیزینس پلن رستوران کاملاً حرفه ایی کاری نیست که بسیاری از افراد بخواهند انجام دهند. روند کار ممکن است کمی دشوار و وقت‌ گیر باشد، اما بدون داشتن یک طرح تجاری مناسب برای رستوران، هیچ سرمایه‌گذاری، بودجه‌ لازم را برای افتتاح رستوران به شما نمی‌دهند. بیزینس پلن رستوران همان چیزی است که قرار است نقشه شما برای کسب سود و همچنین قرار گرفتن رستوران در بازار اشباع‌ شده رستوران‌ها و چگونگی برجسته کردن شما را ترسیم کند. کمی وقت و تحمل دشواری در اوایل کار، ارزش پاداش یک رستوران موفق در طولانی مدت را دارد. در ادامه نمونه بیزینس پلن رستوران Gabri (گابری) برای مطالعه ارائه شده است.

خلاصه اجرایی، فرصت، مسئله

قسمت ساحلی نیوجرسی در Long Branch (لانگ برنچ) که به سرعت در حال گسترش است، به مکانی گرم و دوستانه با غذاهای عالی احتیاج دارد. مکانی که همیشه می‌دانید از همه چیز بهترین بهره را خواهید برد. در واقع در اینجا فرصت‌ها بیشتر از مشکلات است و زمان آن است که در لانگ برنچ باشید.

راه‌حل

بر اساس نمونه بیزینس پلن رستوران گابری، یک سالن ناهارخوری دنج و زیبا ارائه خواهد شد. مبلمان و دکوراسیون راحت با رنگ‌های گرم. این سالن دارای کاناپه‌های راحت و صندلی‌های عاشقانه عتیقه با میله‌های با نور کمرنگ است. این مکان بهترین مکان توقف برای یک خوردن یک غذای خوشمزه، یک نوشیدنی یا یک جلسه کسب و کار کوچک خواهد بود. برای راحتی بیشتر و جلب رضایت گروه بزرگی از مردم، ما بشقاب‌های اسباب‌بازی مخصوص کودکان را برای مشتریان درست خواهیم کرد.

تحلیل بازار نمونه بیزینس پلن رستوران

با توجه به نمونه بیزینس پلن رستوران گابری، چشم‌انداز آینده لانگ برنچ امیدوارکننده است. توسعه‌دهندگان در حال بازآفرینی یک پروژه تفریحی درجه یک ۱۵۰ میلیون دلاری هستند. اسکله قدیمی با کشتی قدیمی منهتن، شهر نیویورک، کابین ساحلی زیبایی خاصی ایجاد می‌کند. همچنین پیاده‌روی و یک مسیر دوچرخه سواری در کل ۲۵ هکتار بازسازی می‌شود. ۱۰۰۰۰۰ فوت مربع فضای تجاری وجود دارد و بیش از ۷۰۰ واحد مسکونی دارای آپارتمان مسکونی و خانه‌های شهری از ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار ساخته شده‌اند. مبلغ اجاره از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار در ماه و یک گاراژ دو طبقه تعبیه شده است. بنابراین این امر ترکیبی از این عناصر شهری با اقتصادی رو به پیشرفت را فراهم می‌کند.

برنامه بازاریابی نمونه بیزینس پلن رستوران

نمونه بیزینس پلن رستوران گابری، برای افزایش آگاهی مشتری از سه روش مختلف بازاریابی استفاده می‌شود. مهم‌ترین تاکتیک بازاریابی دهان به دهان و فروشگاه‌های رسانه‌های اجتماعی خواهد بود. این برنامه ارزان‌ترین و موثرترین برنامه بازاریابی خواهد بود.

ارائه استراتژی‌های بازاریابی در بیزینس پلن
ارائه استراتژی‌های بازاریابی در بیزینس پلن

تحلیل رقابت نمونه بیزینس پلن رستوران

بزرگترین رقابت ما شهری در کنار لانگ برنچ است که Red Bank نام دارد و تعداد زیادی رستوران دارد. در حال حاضر بسیاری از افرادی که در لانگ برنچ زندگی می‌کنند، هفت مایل به سمت رد بانک رانندگی می‌کنند تا از بیرون غذا صرف کنند. با توسعه مجدد در منطقه لانگ برنچ و با رستوران گابری، ما این افراد را متقاعد خواهیم کرد که در لانگ برنچ بمانند و در رستوران ما غذا بخورند.

چرا باید رستوران گابری را انتخاب کنید؟

براساس نمونه بیزینس پلن رستوران گابری، این رستوران مکانی عالی برای غذا خوردن است، زیرا فضایی جذاب را با غذاهای عالی و جالب ترکیب می‌کند. این مأموریت فقط ارائه غذای خوشمزه نیست، بلکه داشتن یک سرویس کارآمد و دوستانه هم نیاز است تا رضایت مشتری به نحو احسنتی کسب گردد. ما می‌خواهیم انتخاب همه خانواده‌ها و افراد مجرد، پیر و جوان، زن و مرد برای رستوران باشیم. رفاه کارمندان نیز برای موفقیت ما به همان اندازه مهم خواهد بود. با هرکس منصفانه و با نهایت احترام رفتار خواهد شد. ما می‌خواهیم کارمندان ما بخشی از موفقیت رستوران گابری باشند؛ بنابراین کارمندان خوشحال میهمانان را نیز خوشحال می‌کنند.

براساس نمونه بیزینس پلن رستوران گابری برای ایجاد حس رضایت، انواع منو، محیط عالی و دل‌انگیز، شب‌های خاص و کارکنان با جوی دوستانه را با هم ترکیب خواهیم کرد تا در تجربه خوردن غذا و  ایجاد سرگرمی به هدف خود برسیم. ما خواهان سود منصفانه برای صاحبان رستوران و مکانی مناسب برای کارمندان هستیم.

انتظارات و پیش‌بینی‌های مالی

براساس نمونه بیزینس پلن رستوران گابری، مهم‌ترین فرضیه صورت سود و زیان پیش‌بینی‌شده، حاشیه ناخالص است که بیشتر از میانگین صنعت است. همچنین قصد داریم بیش از متوسط ​​صنعت در حقوق و دستمزد هزینه کنیم. در طی سه سال اول رشد متوسطی را شاهد هستیم، زیرا رستوران‌ها به بازاریابی دهان به دهان بستگی دارند و ما می‌توانیم مطابق آنچه در اینجا نشان داده شده است، ظرفیت رشد را برآورده نماییم.

نکات برجسته مالی براساس سال ۲۰۲۰، ۲۰۲۱، ۲۰۲۲

بودجه مورد نیاز برای رستوران

براساس نمونه بیزینس پلن رستوران گابری ۴۶۵۰۰۰ دلار بودجه برای تأمین اعتبار ۳۰۰ هزاردلار هزینه راه‌اندازی به اضافه ۸۵ هزاردلار ذخیره نقدی راه‌اندازی و ۸۰ هزاردلار دارایی‌های غیرنقدی هنگام راه‌اندازی مورد نیاز است. ما قصد داریم ۲۲۵ هزار دلار در ابتدا سرمایه‌گذاری کنیم و نیز یک وام بلند مدت ۲۴۰ هزار دلاری دریافت نماییم.

اهمیت ارائه پیش‌بینی‌های مالی در بیزینس پلن

نتیجه‌گیری

بیزینس پلن، طرح اصلی کسب و کار شماست. شروع کار بدون داشتن این طرح خطرناک خواهد بود. یک طرح کسب و کار برای ایجاد، رشد و موفقیت کلی یک شرکت ضروری است و نوعی چشم‌انداز برای آینده و یک استراتژی مشخص برای چگونگی گسترش یک کسب و کار را فراهم می‌کند. همچنین چندین مولفه اساسی در یک بیزینس پلن موثر برای رستوران وجود دارد و درک هر یک از این مولفه‌ها می‌تواند به شما کمک نماید. لذا شما با نوشتن بیزینس پلن رستوران، می توانید مسیر موفقیت را بهتر طی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*