cause_marketing

cause_marketing

برای آن که کسب و کارها سهمی از بازار را از آنِ خود کنند و در بازار باقی بمانند باید انواع بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی را در نظر بگیرند. هر استراتژی بازاریابی می‌تواند مزایا و خصیصه‌های یک محصول را به یک بازار هدف انتقال دهد و ارزش اصلی کسب و کار را به مشتریان‌شان ابلاغ کنند. در موارد بسیاری، همین امر اساس به وجود آوردن حسن نیت و انصاف در بازارهای هدف‌تان می باشد. به عنوان مثال، اَپِل، در خلق پیام‌های بازرگانی برای تلویزیون، بیلبوردها، و مجلاتی که محصولاتشان را به نمایش می‌گذارند به روشی سرمایه‌گذاری کرده‌ است که مشتریانش نسبت به محصولات اپل احساس نزدیکی و تمایل کنند. ما در اینجا ۵۱ نوع استراتژی و تاکتیک های بازاریابی  را برایتان فراهم آورده‌ایم که می‌توانید از آن ها  جهت جذب مشتریان بیشتر به کسب و کارتان استفاده نمایید و برندتان را توسعه دهید.

استراتژی بازاریابی ۱: بازاریابی انگیزشی Cause Marketing

یافتن دلیل آن ‌چه که هم برای شما و هم برای مشتریان‌تان مهم است، می‌تواند برای کسب و کارتان معجزه کند. این امر مستلزم داشتن دانشی درونی از چیزی است که سازمان‌تان به آن اهمیت می‌دهد و می خواهد به سراسر جهان کمک نماید. مثال خوب این امر، کفش تامز(Toms Shoes) است. به جای تبلیغات سنتی مرسومِ «یکی بخر، یکی مجانی ببر»، تامز یک سیستم قوی پیگیری برای مشتریان ایجاد کرده است و بواسطه اهدای یک جفت کفش رایگان به افراد نیازمند در ازای هر خریدی که توسط مشتریان‌شان انجام می گیرد، شهرت پیدا کرده است.

گروه کلید (KSYKG) در حوزه بازاریابی به کلیه افراد و سازمان های مختلف مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*