کسب و کار ما، یافتن راه حل برای مشکلاتی است که سازمان ها و کسب و کارها با آن دست به گریبان هستند. ما به استقبال چالش می رویم. دریاهای طوفانی ناخدای ماهر می سازند. مهارت گروه کلید از پروژه های متعددی می آید که هر روز برای سازمان های مختلف انجام می دهد. این پروژه ها، ذخیره ای از دانش سازمانی استراتژیک را برای ما فراهم ساخته است. دانش کارکنان ما، مزیت رقابتی ما و کلید حل مشکلات سازمانی شماست. از این رو، نام گروه کلید را برگزیدیم تا با گشودن درب های بسته، نور و روشنی را بر عمق جان تاریکی و مشکلات بی اندازیم و باهم و در کنارهم به استقبال فردای روشن پیش برویم.

با یادآوری واژه کلید در ذهن اغلب افراد تصویر مثبتی شکل می‏ گیرد و همین امر ما را در انتخاب این واژه مصمم ساخت. ما سعی کردیم واژه‌‌ی کلید (KEY) را باز کنیم تا بتوانیم شعار گروه خود را از دل این واژه استخراج کنیم و پس از بررسی و همفکری عبارت انگلیسی Keep Educating Yourself را یافتیم که معادل فارسی آن آموزش مستمر می شود.

این گروه در تلاش است تا تجربیات علمی و عملی که طی سالیان متمادی ‌به دست آورده را در اختیار افراد و سازمانهای مختلف قرار دهد و سعی می نماید مباحث جدید را در قالب پروژه ها و طرح های مشتریان خود تعریف، بررسی و پیاده سازی نماید.

ما برای به اوج رسیدن تلاش می‏ کنیم، کارهای جدید انجام می ‏دهیم و رشد می‏ کنیم؛ چراکه مشتاق یادگیری و کسب نگرش مثبت می‏ باشیم. یادگیری از مشکلات عمیق ترین نوع یادگیری است. هر مشکل در دل خود درس های فراوانی دارد. مشاوره با گروه کلید، شما را به دریایی از دانش متصل می سازد که حاصل حل مشکلات متعدد سازمان ها و کسب و کارهای مختلف است. شما در این راه، شریک تجربه ما می شوید و ما نیز از این مسیر بر ذخیره دانش سازمانی خود می افزاییم. ما در تمام مراحل، از ایده پردازی تا عرضه محصول نهایی کنار شما هستیم.

هدف گروه کلید کمک به مشتریان خود برای انتخاب بهترین راه حل‏ است.

معرفی خدمات گروه کلید

*پس پیش به سوی سربلندی کشورمان ایران در تمام عرصه ها*

تعدادی از مشتریان گروه کلید

نظرات خود را با ما در میان بگذارید:

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .