Energy_Original

Energy_Original

افزایش تقاضای انرژی در سراسر جهان، قیمت های شکننده انرژی و چارچوب های قانونی، انتقال جهانی در جهت استفاده از انرژی های تجدید پذیر و انتظارات مشتری از گفت و گویی شفاف، چالش های کلیدی برای صنعت انرژی می باشند.

کارشناسان ژئومارکتینگ داده های موجود شما برای بازار انرژی را با آخرین تحقیقات  ترکیب می کنند تا به شما بینشی مرتبط و عملی بدهند که بتوانید به طور مستقیم آن را برای استراتژی های کسب و کار خودتان پرورش دهید.

کارشناسان ژئومارکتینگ به شرکت های برق، گاز و آب در راستای زنجیره ارزش، مشاوره و پیشنهاداتی ارائه می دهند – از اکتشاف و تولید تا تجارت و خرده فروشی.کارشناسان ژئومارکتینگ در تمام بازارهای انرژی B2B و B2C، خدمات و محصولات شما را پشتیبانی می کنند.

کارشناسان ژئومارکتینگ تمام جنبه های انرژی و تحقیقات بازار را پوشش می دهند –  شناسایی و ارزیابی فرصت های کسب و کار، تجزیه و تحلیل درک برند فعلی شما، بهینه سازی بازاریابی و فروش، ردیابی رضایت مشتری، و یا شناسایی فرصت های رشد در صنعت انرژی.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئومارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*