Measuring Social Media

Measuring Social Media

مصرف کنندگان، در محتویات رسانه ها، کانال ها و دستگاه ها انتخاب های بیشتری از قبل دارند. تبلیغ کنندگان، صاحبان رسانه ها و خریداران رسانه باید بتوانند تشخیص دهند که کدام یک از کانال های دیجیتالی و سنتی در جذب مخاطبان، موفق تر هستند.

راه حل سنجش مخاطبان برای رسانه های تلویزیونی (به عنوان مثال رتبه های تلویزیونی)، چاپ، رادیو، بیرون از منزل(out-of-home)، رسانه های آنلاین و موبایلی، بررسی میزان انتشار و شیوع از طریق رسانه های مذکور می باشد. اینکه کدام مصرف کننده از کدام کانال استفاده می نماید، چگونه با محتویات در سراسر هر یک از رسانه ها ارتباط برقرار می کنند ​​و چه چیزی رفتارهای آن ها را تحریک می کند را پیگیری می کنیم.

با این دیدگاه دقیق از قدردانی محتوا توسط مصرف کنندگان، مشتریان نه تنها یک رتبه بندی از آنچه که مردم تماشا می کنند یا گوش دادند را به دست می آورند، بلکه علت آن را هم در می یابند. اندازه گیری های متقابل رسانه ای کارشناسان ژئومارکتینگ، نشان می دهد که مخاطبان شما از چه دستگاه هایی برای هر کانال و نوع محتوا استفاده می کنند، همچنین عملکرد و راندمان بازاریابی شما را در سراسر طیف کانال ها، ارزیابی می کنند.

کارشناس ژئومارکتینگ در بهینه سازی انتخاب کانال هایتان و مطالب کمک می کند تا تعامل مخاطبانتان را از آغاز تا پایان، افزایش دهید.

  گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*