کاربرد بازاریابی سیستم اطلاعات مکانی

با استفاده از تکنیک های بازاریابی مجاورت می توانید دستگاه های خود (گوشی های هوشمند / تبلت ها) را به دستیاران شخصی خود به منظور خرید هر نوع محصولی تبدیل نمایید. نه تنها این کار را می توانید انجام دهید، بلکه این کار اجازه می دهد تا اطلاعات را جمع آوری کنید و به اشتراک گذاری بگذارید. این یک راه جدید و سریع برای افزایش ارتباط بین برندتان و عابرانی که در مقابل یک نقطه فروش قرار می گیرند، و یا شرکت کنندگان در رویدادها، نمایشگاه ها و کنفرانس ها، ایجاد پروفایل های اطلاعات تماس و پاسخگویی به محصول و یا پیام خود است.

مجاورت جغرافیایی (ژئو) یک تکامل طبیعی از فرآیند ارزشیابی و انتخاب محل جدید است؛ به لطف تکنیک های مناطق جغرافیایی (تعیین محدوده جغرافیایی و iBeacon) شما می توانید با یک مشتری با استفاده از موقعیت وی، هم در خارج و هم در داخل یک ساختمان در ارتباط باشید.  شما می توانید اس ام اس، ایمیل و کوپن هایی را به کاربران در این نزدیکی و یا درون فروشگاه ارسال نمایید. این پیام ها را می توان با توجه به عادات مشتری نمایه سازی کرد که می تواند بسته به محل قرار گیری افراد نسبت به فروشگاه متفاوت باشد.

سولوشن

برای چه کارهایی مفید است:

  • به منظور بالا بردن فروش به لطف افزایش «تجربه مشتری»
  • برای تبلیغات و کمپین های ارتباطات کاملا بومی (بین ۰ و ۵۰۰ MTS)
  • برای تجزیه و تحلیل های داخلی (مغازه ها، موزه ها، رویدادها، نمایشگاه ها)

کارشناسان ژئومارکتینگ برنامه ریزی و ارائه مستقیم کمپین های ارتباطات کاملا بومی را حمایت می کنند. همچنین کارآمد ترین کانال های ترکیبی برای مشتریان خود را از میان کانال های زیر انتخاب می کنند. مانند: تبلیغات تلفن همراه، ایمیل، اس ام اس، پست مستقیم و آگهی های دستی.

 

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*