خرده فروشی

خرده فروشی

کارشناسان ژئومارکتینگ، در تجزیه و تحلیل های فضای خرده فروشی ها تخصص دارند نقشه کشی و تحلیل تمام داده های جغرافیایی که با فضاهای آفلاین سر و کار دارند. داده های جغرافیایی شامل مشتریان، فروشگاه ها، مال ها، رقبا، مناطق تجاری، خیابان ها، توپوگرافی و حتی هواشناسی می شود و نیز شامل تمام تعاملاتی است که بین تمام این عوامل بر قرار می باشد.

کارشناسان ژئومارکتینگ، به مشتریان خرده فروش خود کمک می کنند تا درک بهتری از آنچه دور و برشان اتفاق می افتد داشته باشند، و آن ها را به ابزارها و فن آوری هایی مجهز می کنند تا مشتریان فعلی خود را بهتر مورد خطاب قرار دهند و افراد مشابه بیشتری را بیایند.

همچنین کارشناسان ژئومارکتینگ، توسط نقشه برداری از جریان ترافیکی و ارائه آنالیزهایی به سبک وب سایت ها برای مکان های واقعی، به آن ها کمک می کنند تا درک بهتری از آنچه درون فروشگاه ها و مال هایشان اتفاق می افتد را داشته باشند.

بهترین جا برای شروع، نقشه مشتریان شماست – تا ببینید که نسبت به مکان شما در کجا قرار گرفته اند. ممکن است از آنچه می بینید، شگفت زده شوید.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*