خریدار

خریدار

عصر دیجیتالی همچنان مسیرهای جدیدی برای خرید را به وجود می آورد و نحوه و مکان خرید افراد را تغییر می دهد. همانگونه که خریداران، برند ها را در چند کانال، تجربه می کنند، هر روزه، داده های بیشتر و بیشتری در دسترس قرار می گیرد.

برای رقابتی ماندن در این داده های بزرگ و محیط چند کاناله، کسب و کارها باید داده های مربوطه را در کل مسیرهای خرید، شناسایی کنند و از آنها به عنوان شیوه ای برای نفوذ استفاده نمایند. با این کار، شرکت ها می توانند هر مرحله از سفر خریداران را بهینه سازی نمایند.

کارشناسان پژوهش خرید، داده ها را از منابع چندگانه تجزیه و تحلیل و ترکیب می کنند تا رفتار خریداران و چگونگی نفوذ در تصمیم گیری برای خرید را درک کنند.

کارشناسان پژوهش خرید، درک عمیقی از آنچه بر تصمیم گیری های خرید در نقطه فروش تاثیر دارند را با تجربه خریداران ترکیب می کنند. همچنین  مشتریان را با “چه چیزی” و “چرا” مجهز می سازند تا تصمیم گیری های بازاریابی را حمایت نمایند.

معیارهای خریداران، عملکرد در فروشگاه ها را بهینه می سازد – چه در قفسه ها و چه آنلاین – تجربه سفر خرید و مدیریت دسته ها را بهبود می بخشد – تا در نهایت وفاداری و موفقیت را افزایش دهند.

 

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*