location-marketing

location-marketing

در رابطه با  یک ابزار خاص “AutoMap” (نقشه های خودکار)، شرکت TENTE-ROLLEN، با استفاده از DISTRICT و تنها با کلیک یک دکمه به طور خودکار  ۸۵ نقشه HTML ایجاد می کند که هر هفته به صورت اتوماتیک، به روزرسانی می شوند.

از سال ۱۹۲۳، شرکت TENTE-ROLLEN در مقرش در سرزمین برگیشن( Bergischen)(واقع در ایالت فدرال آلمان در راین-وستفیلد شمالی North Rhein-Westfalia )به سختی کار کرده تا اختراعی که برای هزاران سال وجود داشته را به تکامل برساند: چرخ. آن چه که به صورت یک کسب و کار کوچک تولید بلبرینگ و غلطک های مبلمان شروع به کار کرد، در حال حاضر یک شرکت جهانی با بیش از ۱۰۰۰۰ نوع محصول برای فروش در بیش از ۱۰۰ کشور جهان است. شبکه عرضه کننده در حال رشد شرکت، شرکت‌های تابعه و شرکای تجاری در تمام بازارهای عمده به تعمیرات و نگهداری های روزافزونی نیاز دارند تا جریان ادامه دار تولید را تضمین نمایند.

به منظور ساده سازی و بهینه سازی عملیات فروش، این شرکت استفاده از نرم افزارهای برنامه ریزی بازاریابی مکان‌محور قلمرو فروش  و هم استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را در برنامه کاری خود قرار داده است. اطلاعات موجود در CRM (به طور مثال، پتانسیل ها، دیدار با مشتریان، گردش مالی، و غیره) از طریق DISTRICT ترسیم می شود و در قالب نقشه های HTML به روز شده به تیم فروش منتقل می گردد. این رویکرد مزایای متعددی داشته که یکی از آنها نشان دادن سریع هرگونه شکاف در مناطق مشتریانی است که به آن ها توسط تیم فروش خدمات ارائه داده می شود.

چالش این رویکرد تولید هفتگی ۸۵ نقشه مختلف در فرمت HTML بود که هر یک با توجه به ترکیب منحصر به فرد داده ها، مناطق جغرافیایی و وظایف نیروی فروش ساخته می شدند. طبیعتاً، تولید دستی این نقشه ها بسیار وقت گیر است. بنابراین TENTE به دنبال یک راهی برای اتوماتیک کردن این فرایند بود. آنها به شرکت ZIM-Tec روی آوردند.

راه حل در سه مرحله تحقق یافت:

  • پارامترهای مورد نیاز (مانند اندازه، وضوح تصویر، موضوع، طرح و علائم و اختصارات) برای هر یک از ۸۵ نقشه مورد توجه قرار گرفتند.
  • یک پروژه DISTRICT حاوی اطلاعات و نقشه های مورد نیاز ساخته شد.
  • افزودنی های AutoMap به منظور اتوماتیک سازی روش به روز رسانی اطلاعات و تولید نقشه های HTML اجرا شد.

از آنجا که TENTE پیش از این از DISTRICT برای برنامه ریزی قلمرو فروش خود استفاده کرده بود، کارکنان وی توانستند به سرعت دو مرحله اول را به انجام برسانند. پس از معرفی ویژگی های AutoMap ،TENTE توانست کنترل کامل بر روش اتوماتیک را با کمک این راه حل آسان، کارآمد و ظریف، به عهده بگیرد.

افزودنی های AutoMap ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

  • به روز رسانی خودکار داده ها از منابع داده های استاندارد (SQL ،Access ،Excel، و غیره).
  • متغیرهای تعریف شده توسط کاربر برای هر کاربرگ فردی، اعم از ابعاد نقشه تا ابزار برچسب های راهنما.
  • قابلیت انتخابی نمایش یا پنهان کردن لایه ها در هر کاربرگ فردی.
  • تولید اتوماتیک برچسب تعریف شده توسط کاربر، مانند تاریخ فایل مورد نظر ذخیره شده، یا آمار مربوط به شرکت.
  • خروجی نقشه ها در فرمت های HTML، PDF و یا فرمت های گرافیکی.
  • تنظیمات زمانی تعریف پذیر توسط کاربر برای تولید محاسبات خودکار و نقشه ها.

بلا وانچورا، مدیر خدمات مشتری در بخش فروش بین المللی TENTE است، از نتایج حاصله از اجرای راه حل DISTRIC/AutoMAp بسیار خوشحال است.

«ایجاد نقشه با استفاده از AutoMap بسیار آسان و سر راست است. ما در حال حاضر ۸۵ نقشه مختلف تولید می کنیم که هر کدام در روز جمعه هر هفته به روز رسانی می شوند. ما برای گسترش استفاده از این ابزار برنامه ریزی در حال طرح ریزی هستیم.» او توضیح می دهد که «قبل از ارائه ویژگی های AutoMap، ما مجبور بودیم هر یک از این نقشه ها را به صورت دستی به وجود بیاوریم. در حال حاضر در زمان، صرفه جویی های زیادی می کنیم.»

هیچ مشکلی برای ذخیره اتوماتیک برگه های جدید به صورت نقشه های HTML وجود ندارد. این و دیگر تنظیمات تعریف شده توسط کاربر می تواند به راحتی با استفاده از پنجره محاوره ای ادغام در AutoMap تطبیق داده شوند.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*