سبک زندگی

سبک زندگی

صنعت مد و سبک زندگی تقریباً با تمام چالش هایی که وجود دارد، مواجه است: از کلیه خرده فروشی های تقاضا محور که وفاداری مشتریان را تحت  فشار قرار می دهد تا چگونگی بهینه سازی توزیع به بهترین شیوه، و یا “چسبندگی” نام برندتان به همراه پیشرفت موفق در خرده فروشی و تجربه مشتری.

برای مقابله موفق با این چالش ها، شرکت های مد و سبک زندگی به درک روشنی از نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگانشان  و همچنین عملکرد برند در هر نقطه تماس مشتری، نیاز دارند.

کارشناسان ژئومارکتینگ ترجیحات مصرف کنندگان، رفتارهای خرید، نقاط تحریک خرید و تجارب برند در تمام نقاط تماس مشتری با شما را چه در پوشاک، چه در منسوجات و چه در محصولات شیوه زندگی (مانند کالاهای ورزشی، لوازم جانبی، کیف، عینک آفتابی)، دنبال می کنند. محققان ژئومارکتینگ در بازار مد، این داده ها را تجزیه و تحلیل می کنند تا زمینه هایی که بیشترین افزایش در رضایت کلی مشتری و وفاداری را به وجود می آورد، برجسته نمایند. همچنین کارشناسان ژئومارکتینگ، اقدامات روشنی را برای  کمک به شما در دستیابی به رشد  بیشتر در صنعت  مد و سبک زندگی  می نمایند.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*