صنعت سلامت

صنعت سلامت

امروزه، نوآوری های مراقبت های بهداشتی، خیلی بیشتر از اینکه توسط سطح نوآوری مورد قضاوت قرار گیرند، توسط نتایج و تجربیات سلامت قضاوت می شوند. علاوه بر این، امروزه دسترسی به بهداشت و درمان، تحت فشاری فزاینده قرار گرفته است.

برای تضمین موفقیت تجاری، شرکت های سلامت باید با سه چالش مواجه شوند: نوآوری های موثرتر توسط دیدی فراتر از پژوهش های سنتی، به حداکثر رساندن دسترسی به بازار توسط تقویت ارزش داستان برندشان در چشم مأموران قانون و درک کامل تجربه مشتری برای شکل دهی آن به صورت مطلوب.

کارشناسان ژئومارکتینگ، بینش هایی را در هر بخشی از بازار ارائه می دهند، که از سلامت مصرف کننده تا نسخه های تجویزی (RX) تا اپتیک (سلامت بصری) و فناوری های پزشکی را شامل می شود. کارشناسان ژئومارکتینگ، در تحقیقات بازار سلامت، به شما کمک می کنند تا با درک عمیق از عوامل و روندهای محرکی که در حال شکل دادن به  فرصت ها هستند، استراتژی های برنده ای را توسعه دهید. همچنین متخصصان ژئومارکتینگ دسترسی به بازار، قیمت گذاری، بازپرداخت و حمایت اقتصادی سلامت برای داروها و دستگاه های پزشکی و بخش تشخیص را به ارمغان می آورند و در نتیجه بینشی همه جانبه برای هر مرحله از زنجیره ارزش را فراهم می کنند.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*