hospitality-industry

hospitality-industry

شرکت های مسافرتی با رقابت شدید برای مشتری مواجهند که ناشی از عرضه بیش از حد است؛ یک بازار تکه تکه و تقاضای روز افزون مصرف کننده برای خدماتی که در سراسر کانال ها فراهم شود.

برای جلو بودن در چنین محیطی، شما به اطلاعات بازار سفری نیاز دارید که داده های بزرگ در تمام کانال ها و مناطق سفری را در برگیرد. و شما به چنین اطلاعاتی، به صورت یکپارچه و فیلتر شده نیاز دارید تا بینش هوشمندی برای عملکرد بزرگتر و بهتری را ارائه دهد.

کارشناسان ژئومارکتینگ، می تواند آگاهی هایی درباره سفر، گردشگری و بازار هتلداری را بر اساس داده های رزرو، از هزاران نقطه خرید (POS) ارائه  دهد –هم آنلاین و هم آفلاین از تمام دستگاه ها- که با دانش گسترده متخصصان پژوهش سفر  ترکیب شده است.

این ترکیب، به شما درک روشنی از آنچه اتفاق می افتد و دلیل آن در سراسر کل خریدهای مسافرتی، از اولین تماس تا معامله نهایی، در تمام صنایع را ارائه می دهد.

چه شما یک شرکت هواپیمایی باشید، چه ارائه دهنده محل اقامت، و یا آژانس مسافرتی، هیئت مدیره های مسافرتی، اپراتور خط کروز و یا شرکت تدارکات سفر – کارشناسان ژئومارکتینگ، مصرف کنندگان را در هر نقطه ای از تماس نظاره می کنند تا به شما عوامل کلیدی و تجربیاتی را نشان دهند که در تصمیم گیری های مسافر در سفر و صنعت هتلداری تأثیر دارند.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*