Geomarketing

Geomarketing

برندهای تجاری برای حفظ ارتباط در بازاری که روز به روز شلوغ تر می شود، تحت فشاری دائمی هستند. دانستن زمان، مکان و چگونگی ارائه تجارب جذابی که هم برای مصرف کنندگان و هم برای برندها با ارزش می باشد، حیاتی است.

شناسایی فرصت های نوآوری بازار به معنی به دست آوردن تعادلی درست بین روند رقابتی و تاثیرگذاران بازار و نیازهای در حال تحول مصرف کننده است. برای موفقیت، برندها باید نحوه ارتباط محصولات و یا خدمات جدید را با زندگی مصرف کنندگان درک کنند.

کارشناسان ژئومارکتینگ با در نظر گرفتن نیازهای آینده، تجربه های جدید حسی را طراحی می کنند و توسعه می دهند که برند شما را تازه و مرتبط نگه می دارد و همچین به شما را در مسیر نوآوری راهنمایی و هدایت خواهند کرد. از برنامه ریزی برای رشد تا پیش بینی های لازم برای راه اندازی محصول. محصولات ارسالی که قابل تحویل هستند، عبارتنداز: خطوطی الزامی برای تجربه های جدید، معتبر سازی در برابر همه معیارهای بازار مربوطه، و یک برنامه فعال سازی که مکان، زمان و چگونگی برنده شدن را تعریف می نماید.

 گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*