بازار دیجیتال

وقتی که مصرف کنندگان، خرید، جستجو، برقراری ارتباط، جمع آوری اطلاعات و تعامل با شرکت ها یا برند ها را به صورت آنلاین انجام می دهند، رفتارشان بسته به این که چه دستگاه و یا صفحه نمایشی را استفاده می کنند، متفاوت است. و آنها صرف نظر از کانال یا دستگاهی که استفاده می کنند، انتظار یک تجربه متناسب را دارند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، رفتار واقعی آنلاین مصرف کنندگان که از طریق گوشی های هوشمند، تبلت ها و کامپیوتر به اینترنت متصل هستند را تجزیه و تحلیل می کند. کارشناسان ژئومارکتینگ، این داده ها را با داده های آفلاین ترکیب می نمایند تا تعیین کنند که موثرترین عوامل در تحریک تصمیم گیری برای خرید کدام ها هستند.

با ارزیابی تاثیر تبلیغات آنلاین و آفلاین، تعاملات و درگیری برندها، نقش رسانه های اجتماعی و تجربه های دیجیتالی افراد، کارشناسان ژئومارکتینگ، به شما قدرت نفوذ در همه مسیر هایی را می دهند که برای خریداران مهم هستند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، به شما کمک می کنند تا استراتژی های موثرِ چند دستگاهی و ارتباطات کانالی را طراحی کنید و تجربه آنلاین و موبایلی که ارائه می دهید را بهینه سازی نمایید؛ به طوری که شما  رقابت خود را در تمام کانال ها و دستگاه های دیجیتالی افزایش دهید.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*