صنعت رسانه وسرگرمی

صنعت رسانه وسرگرمی

صنعت رسانه و سرگرمی، تغییر و تحولات سریعی را تجربه می کند. این مساله، برای آن دسته از پخش کنندگان، ناشران، سازمان های تبلیغات و سرگرمی، و صاحبان پلت فرم های سرگرمی و دیجیتالی که می توانند تأثیر این تغییر را درک کنند، فرصت های قابل توجهی را به وجود می آورد.

امروزه، مخاطبان رسانه های مختلف به مخاطبان رسانه ای واحد تبدیل شده اند که صنعت رسانه را مجبور می کند تا به یک سامانه داده محور، تبدیل شوند. رسانه ها و گروه های دیجیتالی باید تغییرات الگوهای مصرفی را درک کنند، از جمله اینکه کدام برنامه ها و سرگرمی هایی که در سراسر کانال های دیجیتال و سنتی پخش می شوند، مخاطبان بیشتری دارند، و همچنین منابع دیگر سرگرمی کدامند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، در رسانه و سرگرمی به شما کمک می کنند تا  تصمیم بگیرید چه محتویاتی در کدام کانال ها و شبکه ها مورد مصرف قرار  گیرند و چرایی آنرا بهتر درک نمایید. کارشناسان ژئومارکتینگ، با استفاده از تحلیل های بی نظیر، علم اطلاعات و تخصص فنی مان در ادغام و تفسیر مجموعه داده های مختلف، داده های بزرگ در سراسر رسانه ها را به بینش های پژوهشی مرتبطی تبدیل می کنند.

مجموعه داده های منحصر به فرد ژئومارکتینگ، شامل مخاطبان اختصاصی، مصرف کننده ها و داده های خرده فروشی (برای مثال سیستم تقاضای ویدئو (VOD)، دی وی دی، موسیقی، کتاب، بازی های ویدئویی و کنسولی) می باشد. و این، به کارشناسان ژئومارکتینگ، اجازه می دهد تا مصرف رسانه ها، بهره وری تبلیغات و درخواست تجدید نظر محتوا را اندازه گیری کنند. با ثبت، تجزیه و تحلیل و تفسیر مصرف رسانه در سراسر کانال ها، سیستم های عامل و دستگاه ها، این کارشناسان به شما کمک می کنند تا استراتژی های برنده ای را برای کسب و کارتان طراحی و اجرا نمایید.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*