قیمت گذاری آنلاین

قیمت گذاری آنلاین

رقابت قیمت گذاری، داغ تر از همیشه شده است، چرا که خریداران (و خرده فروشان رقیب) از اطلاعات آنلاین قیمت گذاری ها به صورت فعالانه استفاده می کنند تا بلافاصله از قیمتی که خرده فروشان برای محصولات مورد نظر آن ها می گذارند، با خبر شوند.

سرعت تغییر در بازار، و تعداد رقبایی که همان محصول را می فروشند بدان معنی است که موفقیت، بیش از پیش بر نگه داشتن قیمت محصول خاصی متکی است.

راه حل های اطلاعات قیمت گذاری آنلاین Online Pricing Intelligence (OPI)، هم تولید کنندگان و هم فروشندگان را مورد حمایت و پشتیبانی قرار می دهد؛ و درک روشنی از پویایی قیمت گذاری های روزانه ای ارائه می دهد که بر  برندهای مختلف در سراسر خرده فروشی های گوناگون تاثیر می گذارند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، این امکان را به شما می دهند تا عملکرد قیمت محصول خود را در تمامی دسته بندی های متعدد و جغرافیایی، برای خرده فروشان ارزیابی کنید. همچنین  آنها می توانند به صورت مستقیم به سیستم های شما در مدیریت قیمت خرده فروشی ها متصل شوند و این امکان را به شما بدهند تا قیمت ها به صورت خودکار و بر اساس معیارهای تنظیمی شما، تغییر پیدا کنند. این بدان معنی است که استراتژی های قیمت گذاری فروش شما می تواند به سریع ترین شیوه ممکن با تغییر فعالیت های رقیبان منطبق شود.

بینش های هوشمند کارشناسان ژئومارکتینگ، درباره تولید کنندگان، به شما کمک می کند تا درک و نظارت بهتری بر وضعیت محصولات خود و محصولات رقیب در بازار داشته باشید.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*