نقشه برداری و تجزیه و تحلیل داخل فروشگاه

نقشه برداری و تجزیه و تحلیل داخل فروشگاه

هدف کارشناسان ژئومارکتینگ، این است که فروشگاهای آفلاین را به اندازه وب سایت ها، هوشمند سازند و این کار، زمانی که مشتریان در فضای خرده فروشی شما حرکت می کنند با ارائه مجموعه کاملی از تجزیه و تحلیل ها انجام می شود. به جای اینکه منفعلانه در کناری بایستیم، توسط سنسورها، تعداد مشتریانی که وارد فروشگاه شما می شوند، تعداد کسانی که خرید می کنند، زمان سپری شده در مغازه و چگونگی حرکت آن ها در فضا را می توانیم تعیین می کنند.

کارشناسان ژئومارکتینگ، می توانند از فروشگاه، نقشه برداری کنند، چه از طریق فایل های موجود CAD و یا از ابتدا و با استفاده از آخرین فن آوری نقشه برداری بر اساس دوربین های نقشه برداری ۲D و ۳D پس از نقشه برداری کارشناسان ژئومارکتینگ، می توانند شبکه ای از سنسورها را اضافه کنند تا حرکات تلفن های همراه مشتریانی که وارد مغازه شما می شوند و همچنین آن هایی که از کنار مغازه تان می گذرند را دنبال کنند. از این سیگنال های ناشناس، کارشناسان ژئومارکتینگ، ماتریس های مهم  مانند تعداد مشتری، نرخ تبدیل و جریان ترافیک را از طریق داشبوردی قابل تنظیم ارائه می دهند.

گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*