هنر تاثیرگذاری و فروش

فروش به شدت شخصی است و اغلب به توانایی فروشنده بستگی دارد، چه در مفهوم کسب کار به مشتری (بی تو سی) یا کسب و کار به کسب وکار (بی تو بی).

امروزه، فروش تنها حول کالا و خدمات به مشتری نیست. مشتری در واقع شما را می خرد. ارتباط در یک محیط فروش باید در هر دو سطح آگاهانه و ناآگاهانه عمل کند. حرفه ای های فروش به سمت خواب کردن، به عنوان رویکردی برای تحریک فروش روی آورده اند.

خواب کردن در تاثیر گذاری بر ذهن ناخودآگاه و به منظور تسهیل در ایجاد تغییرات در الگوهای ذهنی و رفتاری عمل می کند. هنگامی که افراد در خواب هستند، وارد محیطی رویایی شده و ذهن آنها آرامش می گیرد. با از بند رها کردن قدرت ضمیر ناخودآگاه، یک فروشنده ی حرفه ای می تواند پیشنهادی ارائه دهد که تاثیری خوب بر دیدگاه مشتری داشته باشد.

در محیط فروش، همانند دیگر مکان ها، همه ی ما توانایی هوشیار بودن و هوشیار نبودن را داریم. این شیوه ی مغز است که با حجم بالایی از اطلاعات مواجه شود! وارد حالت محسور شدن به افراد این اجازه را می دهد تا آرامش گرفته و آنها را وارد محیطی با ایده های جدید کند، چیزی که فروشندگان حرفه ای آن را به عنوان حالتی کاربردی در نظر می گیرند.

هنر تاثیرگذاری و فروش

نکات کلیدی:

  • کلیدی برای موفقیت در فروش محصولات، خدمات و خودتان، این است که به مشتری و طرفداران خود گوش فرا دهید.
  • سعی کنید متفاوت بنگرید و متفاوت ببینید.
  • از رسانه های اجتماعی و بازاریابی محصور برای افزایش فروش استفاده نمایید.
  • ورود به ضمیر ناخودآگاه و دیدگاه مشتری را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*