قانون جذب

قانون جذب

تا به حال متوجه شده ای چطور یکدفعه سر و کله‌ی چیزی که می‌خواهی، در زندگی ات پیدا می‌شود، حتی اگر یک ذره باشد، و ذوق زده ات می‌کند؟ به عنوان مثال، اطلاعاتی جزئی را که به دنبالش بودی، یکدفعه جذب می‌کنی، یا با کسی آشنا می‌شوی که شرایطش خیلی نزدیک به آن است که در شریک زندگی یا مشتری دلخواهت می‌خواستی. تمام اینها گواهی است بر قانون جذب.

اینکه چگونه گواه قانون جذب را مشاهده کنی، امری است مهم. در بعضی موارد ممکن است مردم بگویند: اوه، این دقیقاً چیزی نیست که می‌خواستم یا این آدم دقیقاً همانی نیست که دنبالش بودم و یا کمی به آن چیزی که می‌خواستم نزدیک است. اینها همه ارتعاشات منفی است.

وقتی تو مدرک و گواه قانون جذب را پیدا می‌کنی و می‌بینی، با تأیید اینکه چقدر به آنچه می‌خواستی نزدیک است، آن را گرامی بدار. در این ارج نهادن است که در آن لحظه ارتعاش بیشتری برای آنچه می‌خواهی ایجاد می‌شود و قانون جذب به ارتعاش تو جواب می‌دهد. به خاطر داشته باش قانون جذب اهمیتی نمی‌دهد که تو به یاد بیاوری، وانمود کنی، نقش بازی کنی، خلق کنی، شکایت کنی یا نگران باشی. صرفاً به ارتعاش تو جواب می‌دهد. بنابراین گواه را پیدا کن و ذوق کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*