روان شناسی صنعتی و سازمانی

روان شناسی صنعتی و سازمانی

خدمات مشاوره ای صنعتی و سازمانی مرکب از روان شناسان، کارشناسان ارشد و دکتری این رشته هستند که نه تنها نسبت به داده های تکنولوژیکی و توانمندی، اطلاعات کافی دارند بلکه می دانند که شرکت ها چگونه می توانند به بهترین شکل از آنها برای مدیریت موثر توانمندی استفاده کنند. آنها تلاش می کنند تا یک برنامه سفارشی یا راهنما ارائه دهند که عملکرد سازمان را ارتقاء داده و کمک کند تا توانمندی شرکت شما در بازار کار عملاً متمایز و شاخص شود.

راهنمایی کارشناسانه و ارائه خدمات به مشتریان استثنایی

راهنمایی شخصی سازی شده به مشتریان بدین معناست که سوالات از سوی کسی پاسخ داده می شود که نسبت به کسب و کار شما شناخت دارد و فقط از رقم حساب شما مطلع نیست.

راهنمایی کارشناسان با تجربه

روانشناسان صنعتی و سازمانی از چندین دهه تجربه عملی خود استفاده می کنند تا نرم افزار شما را طراحی کنند و به مشتریان کمک می کنند تا راهکارهای موفق را پیاده سازی نمایید. برخی از سازمان ها و افراد مشاوره پروژه های روانشناسی صنعتی و سازمانی را برعهده دارند، سعی کنید از تجربیات آنها استفاده نمایید.

توصیه ها راهکارهای سفارشی شخصی سازی شده

مشاوران این حوزه کمک می کنند تا فرایندهای جدید را توسعه بدهید و برنامه های سفارشی شامل مدل های شایستگی ویژه شغلی تا مربی گری اجرایی یا تحلیل عملکرد بازگشت سرمایه ( ROI ) را طراحی نمایید، به نحوی که بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

گروه کلید  به افراد و سازمان های مختلف در اجرای پروژه های روانشناسی صنعتی و سازمانی مشاوره و آموزش می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*