ژئو مارکتینگ

ژئو مارکتینگ

به لطف نرم افزار تخصصی ژئومارکتینگ، تولید کننده چمن مصنوعی رشد زیادی را تجربه کرد. TigerTurf International، یک تولید کننده چمن مصنوعی با کیفیتی بالا برای ورزش و صنایع اوقات فراغت است. TigerTurf یکی از بزرگترین شرکت ها در این زمینه می باشد که با شرکت مادر (Astrograss) در اوکلند (تأسیس در سال ۱۹۸۰) با یک کارخانه مونتاژ در ملبورن و سایت تولیدی در کیدرمینستر انگلستان که در سال ۲۰۰۰ افتتاح شد، به فعالیت می پردازد.

چه برای فوتبال، هاکی، تنیس و چه برای طیف گسترده ای از ورزش های دیگر، راه حل چمن مصنوعی سفارشی در دسترس می باشد. TigerTurf محصولات خود را برای اماکن ورزشی در سراسر جهان تأمین می کند.

شرایط چالش برانگیز آب و هوایی، کمبود فضا و افزایش تصویب استفاده از چمن مصنوعی از سوی نهادهای نظارتی مانند فیفا و یوفا به افزایش تقاضا برای محصولات TigerTurf در سراسر جهان منجر شده است.

چالش بازار چمن مصنوعی در مستند سازی و تجسم آرایه های تقریباٌ بی پایان امکانات ورزشی در مناطق عملیاتی این شرکت نهفته است. سوابق تخصیص آماری محصولات ما در کشورهای تابع  همراه با عوامل دیگر  در نگهداری  بازار، سطح تقاضا و مناطق خاص نقش مهمی بازی می کند. پیگیری رقابت ها نیز بسیار مهم می باشد.

علاوه بر این، با توجه به رشد سریع آن، TigerTurf باید از عهده تفاوت های وسیع جغرافیایی و زمانی میان مشتریان گسترده اش بر بیاید. ابراز مکان‌ محور نرم افزار ژئومارکتینگ برای تمام این مشکلات، راه حل های زیرکانه ای ارائه می دهد. به لطف نقشه های تولید شده توسط این برنامه، این شرکت توانسته است به سطح بی‌سابقه ای از شفافیت در ارتباطات داخلیش برسد. همچنین، یک بنیان قابل اعتماد و هدفمند برای تصمیم گیری های آگاهانه تجاری فراهم کرده است. به عنوان مثال، زمانی که ما فروش گذشته در یک منطقه را با داده های مربوط به تعداد امکانات فعلی ورزشی در همان منطقه مقایسه می کنیم، میزان پتانسیل های بالقوه بلافاصله آشکار می شوند.

امکانات دیگر این نرم افزار که تا حد زیادی به مذاق TigerTurf خوش می آید، دسترس بودن آن به زبان انگلیسی و دسترسی رایگان به یک خط تلفن پشتیبانی می باشد.

«مزیت بزرگ این نرم افزار این است که میتوان اطلاعات دقیق درباره توسعه بازار، سطح پتانسیل های موجود و اطلاعات دقیق موجود در داخل نرم افزار از همه کشورهای جهان را به سرعت و به راحتی مشاهده نمود»، این را مارتینا کاس Martina Kass، مدیر صادرات بازارهای اروپایی می گوید؛ « نقشه ها، که مدیریت در ابتدا آنها را  به سخره گرفت، به زودی به یک ابزار مهم تصمیم گیری در این شرکت تبدیل شد.»

 گروه کلید درحیطه بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی) (ژئو مارکتینگ) به تمامی سازمان ها و ارگان ها مشاوره می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*