دلیلی برای انتخاب شما به مشتریان خود بدهید

Customer

Customer

انتخاب-شما-توسط-مشتری

مالکوم گلدول (Malcom Gladwell) داستانی معروف راجع به هوارد مسکویتز (Howard Moskowitz) تعریف می‌کند. مسکویتز دانشمندی بود که فهمید آنچه مشتریان پروگو (Prego) از این شرکت می‌خواهند یک سس اسپاگتی لذیذ است. پروگو با فهمیدن این نکته، یک سس دلپذیر را به بازار معرفی کرد و یکی از پر درآمدترین سال‌های مالی خود را پشت سر گذاشت. یکی از دلایل موفقیت مسکویتز این بود که همیشه به دنبال پرسشگری بود و هر چیزی را که می توانست یک سوال باشد از خود می پرسید.

این فرایند پرسشگری بود که فرصت های رشد را برای شرکت پروگو فراهم نمود این فرایند مدل سازی برند نامیده شد. به کارگیری این دیدگاه در تجاری سازی به این معنا بود که تمام جنبه های عملکردی یک برند به طور عینی تجزیه و تحلیل شد تا پیام هایی به اشتراک گذاشته با مشتریان مشخص باشد و اثربخشی این پیام ها نیز ارزیابی می گردید برند سازی تجربه ای و حسی. نتیجه ی حاصل از ترکیب این ارزیابی ها با تجزیه و تحلیل های آماری شفاف مطالعه از الگوهای رفتاری، فرایندهای فکری و باورهای مشتریان نشان دهنده ی تغییرات موثری بود که می توانست به منظور جذب مشتریان بهتر و راضی تر ایجاد شود. به خاطر داشته باشید که این اقدام کلیدی برای بازاریابی و موفقیت در تجاری سازی بود.

 

گروه کلید به تمامی افراد و شرکت های مختلف مشاوره برندسازی، ایجاد و حفظ برند(نام تجاری) ارائه می نماید. پس با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می توانید برای آنچه پیش رو است، بهتر آماده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*