موقعیت مکانی، چگونه به هالمارک کمک می کند تا مشتریان را در روز مادر راهنمایی نماید

هالمارک

هالمارک

همانگونه که هالمارک «با تمام وجود» به سراغ تبلیغات برنامه ای می رود، نائب رئیس بازاریابی بخش تبریکات، لینزی روی می گوید، اطلاعات ارز، آینده هستند.

«اگر شما اطلاعات دسته اول در دست دارید، از آن استفاده کنید» این را لینزی در تریبون انجمن رهبری بازاریابی موبایل هالمارک می گوید؛ «اطلاعات این اجازه را به شما می دهد که بر اساس کاربر و نه سایت خرید نمایید.»

لینزی روی، که به عنوان نائب رئیس هالمارک در بخش بازاریابی تبریکات عمل می نمایند، می گوید که این شرکت «با تمام وجود» به سراغ تبلیغات برنامه محور با شعار « اطلاعات، ارز آینده هستند»، رفته است.

تغییر این شرکت به سمت یک مدل کاملاً برنامه ریزی شده، که ارتباط بین تلفن همراه و رسانه های اجتماعی را نشان می دهد، و همچنین استفاده از«پیام رسانی های محلی پویا که اقدامات تماس شخصی سازی شده را ایجاد می کنند» به عنوان تمرکز خلاق این شرکت نیز مهم هستند.

به عنوان مثال، تعطیلات به ویژه برای یک نام تجاری مانند، هالمارک مهم است. برای مثال، روز مادر، در حدود ۱۱۸ میلیون کارت روز مادر رد و بدل خواهد شد. این شرکت همچنین می گوید که روز مادر، سومین و بزرگترین تعطیلاتی است که در آن کارت تبریک داده می شود. امسال، مجموعه کارت های روز مادر هالمارک شامل بیش از ۱۰۰۰ طرح است که دامنه و ارتباط مادران و خانواده های مدرن امروزی را در بر گرفته اند. در حال حاضر با ۲۰۰۰۰ مکان در سراسر کشور برای فروش کارت، هالمارک از هدف گذاری موقعیتی استفاده می نمایند تا اطمینان حاصل کند کسانی که روز مادر را جشن می گیرند، پیام را دریافت می کنند، این را لیزی روی در ادامه ارائه خویش بر روی بازاریابی مکان محور می گوید. روی می گوید «در هالمارک، ما معتقدیم که این ارزش، منجر به نتیجه می شود و مستلزم ارائه کاری مفید به مصرف کنندگان است که بخشی از این شامل استفاده از داده های موقعیتی است. درک این که شما در کجا هستید به ما کمک می کند تا مزایای روشنی فراهم آوریم: به عنوان مثال، قادر خواهیم بود تا تاریخ تولد و یا روز ولنتاین یا روز مادر را یادآوری کرده و این پیام را برسانیم که آنچه می توانید در هالمارک پیدا کنید، سودمند است.

هالمارک

لینزی روی از هالمارک، در انجمن رهبران MMA

برای دوره های زمانی فصلی مان، معتقدیم که آگاهی دادن به مردم در مورد یک موقعیت خاص در آینده نزدیک، کارت و هدایایی که مردم آن ها را دوست دارند، درست در همین نزدیکی شماست، کاری منطقی است» این را لینزی اضافه می کند. لینزی روی همچنین در مورد استفاده از ویدئو تلفن همراه به عنوان باز کردن راه های جدید ارتباط با مصرف کنندگان صحبت کرد. هالمارک، مانند اکثر برند ها، در حال حاضر چگونگی بهره برداری از ظهور وسایل صوتی به عنوان یک کانال بازاریابی اضافی را مد نظر خود قرار داده است.

«ما همیشه به خودمان افتخار می کنیم در جایی هستیم که مصرف کننده هم آنجاست و می دانیم که چگونه می خواهند ارتباط برقرار کنند» این را لینزی روی به ما می گوید. «با نگاهی به تأسیس راه Fameand هالمارک، اکنون می دانیم که مرز بعدی، استفاده از صداهای فعال از طریق کانال هایی مانند اکو آمازون و الکسا است». آمازون یکی از شرکای اصلی ما است و ما از اینکه با آن ها به جایی که مصرف کنندگان هستند، می رویم، هیجان زده هستیم.

گروه کلید (KSYKG) در حوزه بازاریابی به کلیه افراد و سازمان های مختلف مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*