قانون جذب - شناسایی خواسته (بخش هفتم)

قانون جذب - شناسایی خواسته (بخش هفتم)

در این جا داستانی جالب از فردی به نام گریگ که زندگی اش با کار کردن در مورد این نظریات و قانون جذب تغییر کرده بود، ارائه می دهیم. ماجرای گریگ نشان می دهد که چطور خواسته ی خود را شناسایی و تعیین کنید، ارتعاشات تان را بالا ببرید و بپذیرید که آنچه می خواهید به زندگی تان راه می یابد.

گریگ بیست و هفت ساله به سختی امرار معاش می کند. او دائم شکایت می کند که به اندازه ی کافی پول ندارد. در حقیقت، او می گوید که در ارتباط با موقعیت مالی اش اعصابش خرد است. او مشاور امور تجاری است، شغل آزاد دارد و به سختی می تواند مشتری پیدا کند و او را حفظ کند. او تصمیم گرفت برای جذب وضعیت مالی آرمانی اش از قانون جذب استفاده کند. روند جذب آگاهانه او با مرحله ی یک شروع می شود، یعنی شناسایی خواسته، با استفاده از برگه ی وضوح از طریق تضاد. نگاهی به برگه گریگ در ذیل بیندازید.

به یاد داشته باشید وقتی نوبت تکمیل برگه ی خودتان رسید، شاید بد نباشد تعدادی از موارد را مانند گریگ که از روی نظم فهرستی بزرگتر از تضادها تهیه کرد، به خاطر بسپارید.

گریگ فهرست تضاد خود را در طرف الف نوشت. او کل امور مالی خود را در سال گذشته به یاد آورد و ساعتی طول کشید تا فهرست را کامل کرد. اگر دلش می خواست، می توانست تکمیل فهرستش را چند روز طول بدهد.

گریگ تک تک موارد فهرست خود را نوشت و از خودش پرسید: “من چه می خواهم؟” بعد از اینکه جواب را در طرف ب نوشت، موارد تضاد طرف الف را خط زد.

حالا شما هم زمینه ای از زندگی خودتان را انتخاب کنید که دلتان می خواهد تغییر کند.

در طرف الف چیزهایی را که در این موقعیت معذبتان می کند، بنویسید. برای کامل کردن فهرست تضاد وقت صرف کنید. چند روزی را به این کار اختصاص بدهید تا مطمئن شوید به قدر کافی در مورد تمام قسمت های مربوط به تضاد فکر کرده اید.

برگه ی وضوح از طریق تضاد

بعد از تکمیل فهرست الف، تک تک آنها را بخوان و از خودت بپرس: “من چه می خواهم؟” و بعد قسمت ب را پر کن. با استفاده از این روش، درکی بهتر از آنچه می خواهی به دست می آوری و وقتی به وضوح رسیدی، براحتی تضادهای مربوط به هر یک را خط بزن.

در پایان این تمرین، تو اولین مرحله ی جذب آگاهانه را کامل کرده ای، یعنی شناسایی خواسته هایت.

یادت باشد تا این مرحله تو فقط خواسته های خودت را مشخص کرده ای. شاید از اینکه آنها را شناختی و نوشتی، احساسی خوب به تو دست بدهد و شاید هم این کار در تو ایجاد شک و شبهه کند.

در بخش های بعد، راه هایی را یاد می گیری که ارتعاشاتت را بالا ببری و در مورد دستیابی به خواسته هایت مطمئن تر شوی.

برگه ی وضوح از طریق تضاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*