قانون جذب - قانون الهام بخش و شفابخش زندگی (بخش اول)

قانون جذب - قانون الهام بخش و شفابخش زندگی (بخش اول)

ممکن است ندانی، اما قانونی مقتدر در زندگی تو سرگرم کار است که قانون جذب نام دارد و همین الان در حال جذب افراد و مشاغل و موقعیت ها و ارتباطات در زندگی توست. این عالی نیست؟

همراه گرامی، مجموعه پیش رو به تو یاد می دهد قانون جذب چگونه برای تو کار می کند و چطور می توانی با استفاده از آن تغییراتی در زندگی خودت ایجاد کنی و به آنچه می خواهی برسی. از این پس در نظر داریم مبحث بسیار جذاب قانون جذب را در اینجا آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

تا به حال متوجه شده ای که گاهی آنچه را بدان نیاز داری، ناگهان از جایی که انتظارش را نداری سر می رسد، مانند تلفنی نامنتظر؟ یا یکدفعه اتفاقی کسی را در خیابان می بینی که در فکرش بوده ای؟ یا شاید یک مشتری حسابی یا یک شریک زندگی عالی به تورت خورده، صرفاً برای اینکه در زمانی مناسب در مکانی مناسب بوده ای؟ آیا تا به حال در مورد افرادی شنیده ای که به طور مکرر درگیر مناسباتی بد می شوند و همیشه هم گله دارند که دائم همین نوع مناسبات نصیبشان می شود؟ قانون جذب برای این دسته از آدم ها هم کار می کند.

قانون جذب تمام خواسته ها و ناخواسته ها را به تو تحویل می دهد. با خواندن مطالب قانون جذب درک خواهی کرد که چرا و چطور این اتفاق می افتد. تعداد زیادی لغت و اصطلاح هست که برداشت های قانون جذب را توصیف می کنند، مانند: “تصادفی، قضاو قدر، وقوع ناگهانی، منظور شده، پیش بینی نشده، نعمت نامنتظر، همزمانی و شانسی

مطالب این مبحث به تو یاد می دهد چرا این رویدادها پیش می آید. از همه مهم تر یاد می گیری چطور می توانی با درایتی بیشتر از قانون جذب استفاده کنی. قادر خواهی شد تمامی آنچه را نیاز داری بدانی و انجام دهی و داشته باشی. بنابراین، خواهی توانست بیشتر از آنچه می خواهی و کمتر از آنچه را نمی خواهی، به دست بیاوری. و در نتیجه، تو مشتری دلخواه، شغل دلخواه، ارتباط دلخواه، تعطیلات دلخواه و پول بیشتر در زندگی ات خواهی داشت و به تمام آرزوهایت خواهی رسید.

بنابراین، در زندگی همان چیزهایی را به سوی خود جذب می کنیم که انرژی و حواس و توجهمان را به آن معطوف می کنیم؛ چه آن را بخواهیم، چه نخواهیم.

با این قانون الهام بخش و شفابخش زندگی تان را تغییر بدهید و به خواسته هایتان برسید.

برای دانستن بیشتر منتظر ادامه این مبحث باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*