قدرت مذاکره حرفه ای - زبان صورت

قدرت مذاکره حرفه ای - زبان صورت

با اینکه«خشم»، الفبای خصومت و خشنونت شناخته شده، اما حس نفرت، زبان دشمنی های خطرناک و اعمال جنایت کارانه است. نفرت خطرناک ترین حسی است که در انسان برانگیخته می شود. افرادی که از سر نفرت مرتکب خطا یا جنایتی شده و یا اینکه کینه ای از فردی در دل داشته باشند و درصدد انجام اعمالی از روی دشمنی باشند و یا حتی اگر قصد انجام عمل خشونت آمیزی هم نداشته باشند، به هنگام صحبت از فرد مذکور به میزان متفاوت حس نفرت بروز می دهند و این گونه تفکرات خود را فاش می سازند.
عشاق اگر نشانه های این حس را در چهره معشوق خود مشاهده می کنند، بهتر است بدانند که یا باید از آن فرد و آن عشق بگذرد و یا اینکه سعی کنند به طور جدی و اساسی مشکل را حل کنند، زیرا بروز این حس در رابطه های عاطفی بسیار ناامیده کننده و حاکی از عدم وجود احساسات مثبت مانند محبت طرف مقابل است. در بسیاری از موارد مربوط به قتل و خیانت در خانواده‌ها، دیده شده که افراد نسبت به همدیگر احساس تنفر نشان می دهند و همین بروز نفرت منجر به اعمال جنون آمیز و یا شاید هم جدایی های درد آور ناراحت کننده می شود.

 در هنگام بروز نفرت لب فوقانی، بالا کشیده شده و پوست بینی دچار چین خوردگی می شود که این امر با ماهیچه های بالا برنده لب فوقانی و پرده بینی انجام می گیرد و چین خوردگی بینی، علات مشخصه واضح و درست بروز نفرت است و همزمان با حرکت این ماهیچه ها، دو ماهیچه دیگر که در دو طرف چانه قرار گرفته، لب پایین را به سمت بالا حرکت می دهند و این گونه بروز حس نفرت به طور کامل نمایان می شود. شایان ذکر است که احساس چندش و همچنین بیزازی نیز از انواع نفرت می باشند، ماهیچه های درگیر در حس نفرت در تصویر ذیل مشخص گردیده است.

تصویر ماهیچه های تشکیل دهنده حس نفرت

تصویر ماهیچه های تشکیل دهنده حس نفرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*