فرهنگ واژگان برند

فرهنگ واژگان برند

نامهای تجاری قلب کسب و کار هستند. آن‌ ها به کسب و کار، محصول یا خدمت، اسم، ظاهر و شخصیت می‌دهند. با این وجود، نام های تجاری منحصراً آرم، شعار یا تبلیغ نیستند؛ بلکه مجموع همه تجربیات هستند. شرکت‌ های بزرگ، نام تجاری را اصل مهم سازمان دهی سازمان می دانند. نکته لازم به ذکر این است که ما برندینگ را طوری مدیریت کرده ایم که آن را پیچیده تر از میزان لازم نشان دهیم.

بخش مهمی از این پیچیدگی در زبان برندینگ نهفته است. زبان نام تجاری تغییر می کند، بد تعبیر می شود و استفاده نادرست از آن صورت می گیرد. در حال حاضر، این نکته که برندینگ یک اصل پایه‌ ای برای موفقیت کسب و کار می باشد، در نظر همگان قابل قبول است. شاید دلیل این که جدول مجمع برترین نام های تجاری جهان، رده سوم را در رتبه بندی منتشر شده در کسب و کار جهان به دست آورده، همین است. اما در نهایت، نام های تجاری برای کسب و کار ارزش ایجاد می کنند. استفاده از تفکر استراتژیک و خلاقیت برای ایجاد ارزش، یک مشغولیت ذهنی واقعی است. در واقع، ما هر روز نیاز به درک عمیق تری از چگونگی تولید ارزش نام های تجاری و استفاده از آن اطلاعات برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه کسب و کار پیدا می‌کنیم.

همراهان گرامی، در راستای این موضوع در گروه کلید بر آن شدیم که مجموعه ای با عنوان فرهنگ واژگان برند را ارائه دهیم که این مجموعه استراتژی راهنمای نام های تجاری و مشاوره طراحی را به معرض نمایش گذاشته است تا آن را رمزگشایی کند و آموزش، آگاهی و سرگرمی ارائه دهد. این مجموعه یک همراه ارزشمند برای همه آن افرادی است که نام های تجاری را ایجاد و مدیریت می کنند، و فهرست جامع اصطلاحات هر موضوعی را به تفصیل پوشش می دهد. این مجموعه برای دست یابی آسان شما به مفاهیم و اصطلاحات مهم طراحی شده است. با به رسمیت شناختن این موضوع که برندینگ هر روز بیشتر به عنوان یک وظیفه مدیریتی ارزشمند و حیاتی پذیرفته می‌شود، گروه کلید یک راهنما و همراه برای کارشناسان بازاریابی و کسب و کار، متخصصان برندینگ، مدیران اجرایی، دانشگاهیان و دانشجویان ارائه کرده است. با این امید که مورد توجه شما قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*