کسب درآمد از فضای مجازی

کسب درآمد از فضای مجازی

شما ممکن است روزانه مدت زمانی زیادی را صرف جستجو در اینترنت کنید. در این صورت قطعاً با تبلیغات آنلاین مختلفی برخورد کرده‌اید. آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که با وجود حجم عظیم اطلاعات و تبلیغات موجود در فضای مجازی چطور می توان از این راه کسب در آمد کرد؟ قطعاً راه‌های قانونی و مشروع زیادی از جمله خرید و فروش سهام و اوراق قرضه، خرید و فروش کالاهای مختلف و … وجود دارد که می توان از طریق آنها در فضای مجازی کسب درآمد کرد. اما اگر شما جزو آن دسته از کارآفرینانی هستید که تازه پا به عرصه کار نهاده اید، باید بدانید که فضای پر رقابت امروزی قطعاً شما را وادار خواهد کرد که از روش‌های نوین تبلیغاتی به معرفی محصول و برند خود بپردزاید. روش های سنتی تبلیغات مانند پخش کردن اگهی و یا تراکت و یا ویزیتور حضوری، بازاریابی تلفنی و یا ایمیلی و … اثر گذاری کمتری بر مخاطب داشته و لذا امروزه با تسلط دنیای مجازی و اینترنت بر زندگی مردم، روش های تبلیغات و بازاریابی نیز تغییر کرده اند؛ که به عنوان نمونه می توان به بازاریابی اینترنتی اشاره نمود.

روش های تبلیغات در فضای مجازی

  • ارسال آگهی آنلاین
  • ارسال نظرات کاربردی بر روی اگهی های دیگران
  • قرار دادن پست هایی جهت معرفی و یا بررسی ویژگی های یک محصول
  • ارسال نامه های گروهی و …
  • تهیه کردن کلیپ های تبلیغاتی
  • شایعه پراکنی در فضای مجازی
  • انتشار کلیپ و استفاده از تیزرهای ویروسی و …

مراقب باشید تبلیغات آنلاین شما جزو پیام های اسپم نباشند. در ضمن سعی کنید در ابتدای کار از تبلیغات رایگان در فضای مجازی استفاده کنید. وب سایت‌های زیادی وجود دارند که اگهی شما را به صورت رایگان منتشر می کنند. برخی وب سایت ها نیز فقط هزینه ایی بابت ثبت نام اولیه در وب سایت از شما دریافت می‌کنند و سپس برای مدت کوتاهی اگهی شما را منتشر می کنند. به خاطر داشته باشید تبلیغات در فضای مجازی و کسب در آمد از طریق اینترنت تنها به انتشار اگهی محدود نمی شود بلکه راههای زیادی برای تبلیغات و کسب درآمد در اینترنت وجود دارد. از ساختن تیزرهای تبلیغاتی و داغ کردن آنها در فضای مجازی گرفته تا ایجاد شایعه تبلیغاتی و یا استفاده از کلیپ هایی خاص که مخاطب را وادار می کند انها را دانلود کرده و با تماشای آن ها با برند و یا محصول شما آشنا شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در حوزه کارآفرینی و کسب و کار، مطالعه کتاب ۲۵ نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا را به شما توصیه می کنیم. پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*