تجزیه و تحلیل کسب و کار و تبدیل داده ها به بینش های کسب و کار

به حداکثر رساندن مزیت رقابتی با تجزیه و تحلیل کسب و کار مبنی بر داده ها

حفظ و گسترش مزیت رقابتی در محیط امروز، حول محور توانایی کسب بینش های تجاری از داده ها بر می گردد. تجزیه و تحلیل کسب و کار، داده ها را به بینش عملی تبدیل می کند که به سازمان شما اجازه می دهد تا تصمیمات دقیق تر و آگاهانه تری را در زمان مناسب و در مکان مناسب اتخاذ نمایند.

چه در ردیابی عملکرد و چه در کسب دیدی ۳۶۰ درجه درباره مشتری، بهینه سازی کسب و کار، هدایت عمل و مدیریت ریسک، گروه کلید می تواند به شما در دستیابی به مزایای رقابتی کمک کند و این کار را از طریق پیوند تخصص عمیق با فن آوری های مناسب، انجام می دهد که طی سالها تجربه، تخصص های لازم را در این زمنیه به دست آورده است. تجزیه و تحلیل کسب و کار و تبدیل داده ها به بینش های کسب و کار، اگر به درستی صورت گیرد منجر به جذب مشتری، افزایش فروش و حفظ مشتریان فعلی خواهد بود و این امر در نهایت منجر به رشد سازمان می گردد.

اقدام بر روی داده ها

پیاده سازی قابلیت های پیشرفته ردیابی با استفاده از شاخص های کلیدی عملکرد صورت می گیرد که شما را قادر می سازد تا اهداف استراتژیک را هماهنگ کنید، عملکرد را بهتر نظارت نمایید، بینش های کسب و کار را توسعه دهید و با قدرت به حرکت در آیید.

دیدی ۳۶۰ درجه از مشتری به دست آورید

دیدی ۳۶۰ درجه و جامع از مشتری ایجاد کنید تا سازمانتان بتواند تصمیمات را در زمان واقعی و با آگاهی اتخاذ نماید تا بینش های کسب و کار بهینه شود، تعامل با مشتری افزایش یابد و ارزش به حداکثر برسد.

تجزیه و تحلیل کسب و کار | تبدیل داده ها به بینش های کسب و کار

دقیقاً مشخص کنید که سازمان شما در کدام بخش ها می تواند موثرتر باشد

اثربخشی ابتکارات، تأثیر و ROI را با مدل های پیش بینی و تحلیلی اندازه گیری کنید تا بتوانید مکان و چگونگی بهبود سازمانتان را دقیق تر نشان دهید.

مقررات و وظایف را رعایت نمایید تا بتوانید ریسک را مدیریت کنید

بار سیستم نظارتی سازمان خود را از طریق سیستم های کاملاً آزمایش شده ای کاهش دهید که باعث افزایش سازگاری و به حداقل رساندن نقاط شکست میشود و از فرآیندهای اثبات شده و روش هایی مانند تشخیص زودهنگام، نظارت بر رویداد و ردیابی برای مدیریت موثر، برقراری ارتباط و مطابقت با مقررات و تعهدات استفاده نمایید.

اهرم مدیریت خدمات

راه حل تجزیه و تحلیل کسب و کار و بینش را با هزینه بسیار کم مالکیت نمایید که به سازمان شما در تصمیم گیری بهتر کسب و کار کمک نماید و بر فعالیت هایی تمرکز کنید که بیشترین تاثیر را در فروش و سودآوری دارند.

جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه تجزیه و تحلیل کسب و کار با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت ۴۵ دقیقه: ۱۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت ۳۰ دقیقه: ۶۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما در مقطع دکتری هستند.

نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه کلید(KSYKG) این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.