مشاوره و اجرای پروژه های تحقیقاتی و اجرایی

گروه کلید، یک اتاق فکر تجاری است. این گروه چتریست که متخصصان زیادی در حوزه‌های مختلف تحت لوای آن به فعالیت مشغول هستند. هدف آن، ایجاد تعلق و وفاداری در مشتریان نسبت به خدمات شرکت است.

گروه کلید، استراتژیست بازار شماست. ما طرحهای بازاریابی قوی و منسجمی را برای شما جهت نفوذ در بازار تدوین نموده، سپس نقاط قوت و ضعف سیستم فروش شما را تجزیه و تحلیل کرده و اجزای گنگ پازل فرایند فروش شما را بر اساس منطقی استراتژیکی کنار هم می‌چینیم تا تصویری همه جانبه از آنچه که هست و هر آنچه که باید باشد خلق ‌کنیم. در این راستا ما به شما مشاوره برندسازی ارائه میدهیم که مرحله اول آن نفوذ در بازار، و سپس نفوذ در اذهان مشتریان است. جایگاه برند شما، اول در قلب مشتری و سپس در سبد خرید مشتری است. در این راه یکی از ابزارهایی که به شما کمک میکند تا برند خود را بسازید، تبلیغات است. گروه کلید کمپین های تبلیغاتی یکپارچه ای را در جهت کمک به برآورده ساختن اهداف برندسازی شما اجرا میکند.

مشاوره و اجرای پروژه‌های روانشناسی سازمانی و صنعتی تخصص ماست. مشاوره‌های ما در زمینه روانشناسی صنعتی و سازمانی موجب افزایش بهره‌وری سازمان و  در نهایت رضایت کارکنان خواهد شد. همچنین مشاورین ما میتوانند از طریق انجام تحلیلهای شخصیتی بهترین گزینه‌ها را به شما جهت استخدام در مشاغل مختلف معرفی کنند. شغل و شاغل باید دارای تناسب، ساختار و هماهنگی مناسبی باشند که تنها در سایه مددجویی از آموزه‌های روانشناسی صنعتی و سازمانی قابل تحقق است.

البته همه کارکنانی که وارد سیستم کسب و کار شما می‌شوند از توانایی، پشتکار و انگیزه برابری برخوردار نیستند؛ بنابراین برای ارتقای آنها و واگذاری مسئولیت‌‌‌های سنگین‌تر باید عملکرد کارکنان را مورد ارزیابی قرار دهید. برای ارزیابی عملکرد کارکنان از معیارها و تکنیک‌های بی شماری می‌توان استفاده کرد. لذا، مشاوران گروه کلید به شما در انتخاب و اجرای روش ارزیابی عملکردی که با حیطه کاری شما تناسب داشته باشد، یاری میرسانند.

گروه کلید در انتخاب رنگ سازمانی، طراحی ست ادارای و لوگوی شما بر اساس اصول روانشناسی، بازاریابی و برندینگ کمک میکند تا تأثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطب هدف خود داشته باشید. همچنین، ست اداری و لوگوی سازمانی یک جلوه بصری و گرافیکی است که طراحی مناسب آن میتواند در نفوذ و ماندگاری در اذهان مشتریان بسیار موثر باشد.

گروه کلید، در جنبه‌های مختلفی فعالیت میکند چراکه منبعی ارزشمند از متخصصان را در کنار خود دارد. یکی از این رسته‌های تخصصی، فناوری اطلاعات است. با گسترش رسانه‌های اجتماعی و اینترنت، شرکتها زمینه‌های نوظهور جدیدی را در پیش روی خود دارند. ما در این زمینه شما را در طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی وب سایت، سئوی سایت، بازاریابی دیجیتالی، بازاریابی موبایلی و کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات یاری می‌دهیم. همچنین گروه کلید به حضور بیشتر و قوی‌تر شما در فضاهای مجازی کمک می‌کند. ما کانال‌ها و صفحات شما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مدیریت می‌نماییم و همچنین برای صفحات شما در شبکه های اجتماعی پرمخاطبی مثل اینستاگرام، تلگرام و لینکداین تولید محتوا میکنیم.

گروه کلید توجه ویژه ای به کارآفرینان دارد زیرا این افراد عموماً ایده‌های بسیار تأثیرگذاری دارند که در صورت اجرای صحیح، پتانسیل دستیابی به موفقیت‌های بزرگی را در خود جا داده اند. اجرای پروژه‌های تحقیقات بازار برای ورود به یک بازار خاص، نگارش طرح کسب و کار (بیزینس پلن)، تدوین بوم مدل کسب و کار، نوشتن طرح بازاریابی (مارکتینگ پلن) و تدوین و پیاده سازی استراتژی، تجزیه و تحلیل کسب و کار و محیط آن، مشاوره شغلی، مشاوره تاسیس شرکت نوپا (استارت آپ) و پیاده سازی طرح های کارآفرینی از جمله خدمات ما در این بخش است.

آموزش و برگزاری همایشها نیز بخشی از خدمات گروه کلید را تشکیل می‌دهند که در راستای به اشتراک گذاشتن تجربه‌های متخصصین کسب و کار با مدیران کسب و کارهای گوناگون و علاقمندان این حوزه ارائه میشوند. آموزش اصول بازاریابی تلفنی و ویزیتوری، آموزش اصول و فنون مذاکره از جمله کارگاه‌هایی بودند که تاکنون این شرکت برگزار نموده است.

مشاوره و اجرای مکاتبات بازرگانی، مکالمات تجاری، فرایند های اجرایی و قانونی واردات و صادرات و همچنین ترخیص کالا به صادرکنندگان و واردکنندگان در بخش بازرگانی بین الملل نیز بخشی دیگر از خدمات گروه کلید است تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را در کار خود داشته باشید.

در آخر میتوان گفت که گروه کلید همانطور که از نام آن پیداست، کلیدی برای گشودن قفل های پیش روی کسب و کار شماست. این گروه محل تلاقی استراتژی و خلاقیت است. استراتژی به عنوان سخت افزار و خلاقیت به عنوان نرم افزار در کنار هم سیستم سازمان را به سمت دستیابی به هدف پیش خواهند برد.

از همین امروز، از خدمات مشاوره ای ما برای طراحی نقشه راه و حل مسائل کسب و کارتان بهره بگیرید و تبدیل به کسب و کاری پیشرو در بازار خود بشوید. ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم.

مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی

بازاریابی

مشاوره و اجرای پروژه های ژئومارکتینگ

ژئومارکتینگ

مشاوره و اجرای پروژه های برندسازی , ایجاد و حفظ برند

مشاوره برندینگ

طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی وب سایت

ساخت اپلیکیشن موبایل و سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS

ساخت اپلیکیشن موبایل

ارزیابی عملکرد کارکنان جهت بهبود مستمر سازمان ها

ارزیابی عملکرد کارکنان

آموزش تضمینی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری با ارائه مدرک معتبر

آموزش بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری

مشاوره و آموزش فروش موفق ، راهکارهای افزایش فروش

فروش

تجزیه و تحلیل کسب و کار و تبدیل داده ها به بینش های کسب و کار

تجزیه و تحلیل کسب و کار

مشاوره ، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی هدفمند

کمپین تبلیغاتی

طراحی لوگو , ست اداری , اوراق اداری

طراحی ست اداری

آموزش اصول و فنون مذاکره، استراتژی ها و تکنیک های مذاکره حرفه ای

اصول و فنون مذاکره

مشاوره شغلی | مشاوره کاری | استعدادیابی

مشاوره شغلی و استعدادیابی

طرح بازاریابی یا مارکتینگ پلن

طرح بازاریابی یا مارکتینگ پلن

تحقیقات بازار کمی و کیفی

تحقیقات بازار

روانشناسی صنعتی و سازمانی

بازاریابی دیجیتال ، آنلاین و اینترنتی

بازاریابی دیجیتال

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی و استارتاپ

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مشاوره کارآفرینی | مشاوره کسب و کار | آموزش ایجاد و مدیریت کسب و کار جدید

کارآفرینی و کسب و کار

آموزش و انجام مکاتبات بازرگانی و مکالمه های تجاری | بازرگانی بین المللی

مکاتبات بازرگانی و مکالمه های تجاری

بیزینس پلن یا طرح توجیهی

بیزینس پلن یا طرح توجیهی