ساخت اپلیکیشن موبایل و سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS

اپلیکیشن موبایل یک برنامه موبایلی است که برای استفاده‌های خاصی طراحی میشود و هر سازمانی میتواند بنا به نوع نیاز خود یک اپلیکیشن مخصوص به خود را تولید و طراحی نماید. برای مثال بانکها اپلیکیشن‌هایی ساخته اند تا مشتریان بتوانند برای انجام امور بانکی خود استفاده کنند و برخی خرده فروشیها و فروشگاه‌های زنجیره ای در اپلیکیشن های خود درباره آخرین قیمتها و تخفیفها اطلاع رسانی میکنند. اپلیکیشن تعداد بازدیدهای هر کاربر از محصولات شما را افزایش میدهد و میتواند آنها را تبدیل به مشتریان وفادار شما کند. اگر به دنبال ساخت یک اپلیکیشن هستید نیاز به تیم برنامه نویس، طراح و متخصص بازاریابی دیجیتال دارید. طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل و تبلت یکی دیگر از خدمات گروه کلید (KSYKG) می باشد. این خدمت شامل طراحی نرم افزار اختصاصی برای کسب و کار شما در بستر تمامی سیستم عامل های موبایل از جمله: اندروید، IOS، ویندوزفون و بلک بری میشود. ضمناً گروه کلید با کمک متخصصین توانای رشته GIS دارای قابلیت طراحی نرم افزارهای دارای ماژول مکانی میباشد. از قابلیتهای موجود در این اپلیکیشنها میتوان به امکانات مربوط به جمع آوری اطلاعات مکانی از محیط، نمایش عوارض مکانی بر روی نقشه، دستکاری و آنالیز اطلاعات مکانی به صورت برخط و امکان ارسال نتایج به سرور اصلی جهت مدیریت اطلاعات میباشد. به این ترتیب میتوانید از موقعیت مکانی مشتری‌هایتان هم آگاه شوید.

گروه کلید تجربیات جدیدی از بکارگیری اپ های موبایلی را برای شما می سازد که از این راه مشتریان شما را افزایش می دهیم. پس با تیم طراحی ما یک اپ جدید برای تجارت خود بسازید. استراتژی های ما تجربیات بهینه کاربران را به وسیله تاکتیک های رقابتی بازاریابی به منظور کمک به موفقیت شرکتتان در دنیای اپ های موبایلی، به صورت متعادلی در می آورد. استراتژی های دسترسی ما بر روی ساخت و بازاریابی اپ های موبایلی، تجربیات کاربران، تمایزهای اپ ها در بازار رقابتی و همچنین حصول اطمینان برای دستیابی به اهداف تجاریتان تمرکز می کنند. تیم بازاریابی ما می داند که چگونه اپ موبایلی متمایزی برای کسب و کار شما طراحی کند. گروه کلید از این ویژگی ها برای انجام بازاریابی به صورت استراتژیک و هدفمند در کسب و کار شما استفاده می نماید. ما کسب و کار شما را به ابزارهای لازم برای همگام شدن با وسایل جدید، خدمات و پلتفرم هایی که صنعت موبایل را به صورت تدریجی متحول می کنند، مجهز می نماییم.

اپ های موبایل چگونه به کسب و کار شما کمک میکند؟

تحلیل کسب و کار

به وجود آوردن استراتژی برای یک اپ موبایل نیازمند داشتن درک درست از چیزهایی است که کسب و کار شما می خواهد به آن دست پیدا کند. در این جا ما نقاط قوت و ضعف هایتان را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس برنامه ای برای چگونگی ساخت یک اپ موبایلی موفق که بتواند کار بازاریابی در بازار های هدف را برای شما انجام دهد، طرح ریزی می نماییم.

توسعه اپلیکیشن موبایل

پیش از آن که یک اپ موبایلی را توسعه دهیم، نیازمند یک ایده قوی و عملیاتی برای کاربرد آن هستیم. زمانی که بر روی استراتژی اپ موبایلی کار می کنید، متخصصین ما برنامه ای به وجود خواهند آورد که نه تنها توسعه و گسترش اپ را پوشش می دهند، بلکه در آن حفظ و نگهداری اپ نیز در مسیر رو به جلوی خود قرار می گیرد. ما می خواهیم بفهمیم که شما چگونه کاربردی را برای اپ مورد نظر خود نیاز دارید و تمایل دارید چگونه تجربیاتی را برای کاربران اپ خود به وجود آورید. هدف ما این است تا اپ موبایلی شما در بازار رقابت پذیر باشد و در میان رقبای خود ایستادگی کرده و نمادی از کسب و کار در حال رشد شما باشد. بنابراین این امر مستلزم به روز رسانی های متناوب است که با پایش دائم و نگهداری متخصصین تیم ما محقق می شود.

برند سازی و طراحی

حفظ هویت برند به صورت پیوسته در کل پلتفرم بخش مهمی از سرمایه گذاری یک کسب و کار می باشد. زمانی که می خواهید اپ خود را بسازید، باید اطمینان حاصل کنید که فرآیند طراحی و تجربیات کاربری با همه راه های ارتباطی دیجیتال شما سازگار است و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا این یک دستی حفظ گردد. تیم طراحی ما جوهره برند شما را خواهد گرفت و آن را در تنظیمات تلفن های همراه به کار خواهد برد. از رنگ تا استایل، زبان و تصاویر ما استراتژی هایی برای اپ به وجود خواهیم آورد، که موجبات گسترش کسب و کار شما را فراهم کند.

بازاریابی اپ موبایل

اگر فرآیند ساخت اپ موبایل شما هنوز در مراحل اولیه است، ممکن است آماده سازی استراتژی های بازاریابی برایتان یک هدف دور از دسترس باشد. با این اوصاف لازم است تا برای چگونگی ارائه اپ خود در بازار برنامه ریزی هایی انجام دهید و رسانه های مرتبط با اپ خود را مدت ها پیش از شروع به کار اپ معرفی نمایید. با توجه به صنعت مورد نظرتان، شناساندن و معرفی اپ موبایلی مورد نظر شما به بازار هدف و مخاطبانتان چالش برانگیز خواهد بود. بخش مهم استراتژی موبایلی زمانی است که استراتژیست های بازاریابی، رقابت و  رسانه های مرتبط با بازار هدف را مورد تحلیل قرار می دهند و از انتقادات و بازبینی های کاربران استقبال می کنند تا بتوانند آنها را همگام و در کنار کسب و کارتان نگه دارند. این موضوع به ما امکان طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و ایجاد استراتژی های منحصر بفرد برای معرفی برند و جذب مخاطب را می دهد.

بازاریابی اپ موبایلاپ های تجاری که در گروه کلید ساخته میشوند حضور شما را در فضای مجازی گسترده تر میکنند و قدرت تاثیر گذاری شما را بر روی تصمیم های مشتریان افزایش میدهند. برای ساخت اپلیکیشن خود به متخصصین ما اعتماد کنید.

نمونه کارهای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

میزانپ – جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

میزانپ - جستجوی مکانی دفاتر حقوقی

برنامه میزانپ با هدف بهبود دسترسی به مراکز حقوقی طراحی و توسعه داده شده است. خدمات این برنامه شامل: دسترسی به موقعیت و مشخصات دفاتر وکالت، اسناد رسمی، ازدواج و طلاق، خدمات الکترونیک قضایی و مجتمع های قضایی و دادسراها، جستجوی بر روی نقشه و امکان نظردهی و امتیازدهی می باشد.

مشاهده اپلیکیشناپلیکیشن فروشگاهی – فروشگاه آنلاین حرفه ای

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

اپلیکیشن فروشگاهی گروه کلید با امکان تعریف دسته بندی و محصولات نامحدود می باشد. همچین امکان اتصال به درگاه پرداخت زرین پال را برای سهولت در پرداخت دارا میباشد. ضمنا امکان ارسال نوتیفیکیشن، راهنمای استفاده، بنر صفحه اصلی و درج اخبار نیز در اپلیکیشن قرار داده شده است.

مشاهده اپلیکیشنجهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه ساخت اپلیکیشن موبایل با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

مشاوران گروه کلید (KSYKG) بدون استثنا دارای مدرک دکتری هستند و تجربه فعالیت در صنعتهای گوناگون و مواجهه با چالشهای انواع کسب و کارها را دارند. مشاوران گروه کلید راهکارهایی اجرایی برای چالشهای پیش روی کسب و کارها ارائه میکنند و در اجرای راهکارها و تحلیل نتایج به دست آمده نیز در کنار شما خواهند بود.